Wpis z mikrobloga

Widziałem ostatnio bilbord akcji "Szkoła to nie kościół" i szukam sprzymierzeńców do podobnej akcji. A właściwie dwóch:
1. "Szkoła to nie dom" - chcę, aby WDŻ był nauczany w domach przez rodziców, a nie w szkole (na szczęście jest nauczany nieobowiązkowo, jak religia).
2. "Szkoła to nie stadion" - chcę, aby WF był nauczany na stadionach, a nie w szkole (i to jako przedmiot obowiązkowy!).
Kto jest za - łapka w górę.
#szkola #kosciol
musialmi - Widziałem ostatnio bilbord akcji "Szkoła to nie kościół" i szukam sprzymie...

źródło: comment_Oc3laHqFEVCw4VKrTi5MlVbFTu5kLKMW.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
no i nie musi więc?


@wczoraj: niektórzy argumentują to tak że rodzic nie chce wypisać z religii ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czasami religia jest w środku zajęć i po prostu nie opłaca się wypisywać. Albo się ktoś nie wypisze bo wszyscy inni chodzą. Oczywiście jestem za wyrzuceniem religii ze szkół państwowych, po co moje podatki mają iść na bajki
  • Odpowiedz
@wczoraj: ja nie miałem etyki. Całe 4 lata katechetka straszyła że jak się wypiszemy to będzie etyka. Tylko we dwójkę byliśmy wypisani i mieliśmy bekę z debili chodzących na religię xD
  • Odpowiedz
@Jaraz: i na nim coś więcej niż wiecznie piłka nożna. Na studiach miałem dobry WF bo po wstępnej rozgrzewce każdy szedł gdzie chciał i robił co chciał, choćby ping pong
  • Odpowiedz