Wpis z mikrobloga

da radę, jak zainstaluję u siebie #kodi, skonfiguruję i folder z plikami spakuję i wyślę komuś, żeby rozpakował i używał?
zakładając, że servicePacki i jakieś NetFrameworki ma poinstalowane
  • 7
  • Odpowiedz
@NAGI: jak chcesz zrobic to po "ludzku" to po prostu zrób backup całego kodi. Do tego masz dodatek:

System/Dodatki/WszystkieDodatki/Backup i tam wybierasz Kopia bezpieczenstwa pozniej twoj kolega instaluje sobie normalnie najnowsza wersje kodi i wchodzi w to samo System/Dodatki/WszystkieDodatki/Backup i bierze Przywracanie i ten twoj plik przywraca i tyle!

jest jeszcze program do tego Indigo tutaj masz instrukcje: http://mediahunter.pl/addons/jak-automatycznie-serwisowac-kodi/
  • Odpowiedz
@NAGI @johnmorra Backup to dobre rozwiązanie, można także wykorzystać tryb portable
- instalujesz Kodi
- kopiujesz folder Kodi z Program Files w dowolne inne miejsce,
- w tym folderze tworzysz skrót z parametrem -p tj. PPM- Właściwości - Element docelowy powinien wyglądać np. tak P:\Kodi\kodi.exe -p
- uruchamiasz i konfigurujesz Kodi
- tym sposobem wszystko znajdzie się w folderze Kodi, który można spokojnie przenosić
- ważne by za każdym razem uruchamiać Kodi
  • Odpowiedz
@Duri: fajnie, ale tylko na kompa. Ja mam android tv, tv boxa i jeszcze kodi na telefonie. Wszystko konfiguruje na kompie zapisuje sobie backup w .zip i kopiuje na pendriva w routerze i w każdym urządzeniu mam dostęp do tego i mogę sobie przywracać do woli :)
  • Odpowiedz