Wpis z mikrobloga

Lecimy z kolejny #rozdajo! Tym razem wśród osób plusujących ten wpis wylosuję #powerbank o pojemności 10400mAh! Takie sprytne urządzenie pozwoli kilkukrotnie naładować #smartfon do pełna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak zawsze nagroda w #rozdajo jest nieprzypadkowa. Tak jak wspominałem w poprzednich wpisach, wydaliśmy darmową grę #zombiehunter, która jest w tej chwili dostępna na urządzenia z systemem #android -> link do pobrania oraz #ios -> link do pobrania. Użytkownicy #windowsphone również otrzymają swoją wersję Zombie Huntera, ale potrzebujemy jeszcze kilku, maksymalnie kilkunastu dni, żeby zapiąć wszystko na ostatni guzik ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak więcej chcę oddać w Wasze ręce powerbank, żeby uniknąć stresujących sytuacji z rozładowanym telefonem w pracy i szkole, gdy najdzie Was ochota na grę w Zombie Huntera ( )

#gry #hophands #gryzadarmo #gadzety
HopHands_pl - Lecimy z kolejny #rozdajo! Tym razem wśród osób plusujących ten wpis wy...

źródło: comment_5vPZi2bY876tXEBuCTxDUq7SNFSoO4ws.jpg

Pobierz
  • 45
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HopHands_pl miałam go. Po jakimś czasie jest problem z ładowaniem, a właściwie jego brakiem. Po podłączeniu do telefonu tylko bateria szybciej pada. Wiele osób miało z nim ten sam problem co ja