Wpis z mikrobloga

Słyszeliście to?! Daniel wrócił do domu i pierwsze co zrobił, to spytał się Łukasza, kogo był to pomysł z odpaleniem streama, chociaż streamują na kanale Łukasza. Po czym powiedział Baobabowi, że dostał już ostatnie ostrzeżenie i może wylecieć. Nie mam pytań do tego typa. On ma monopol na Sebę, że tak się rządzi?
#danielmagical
  • 48
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother: Bo się pewnie boi, że po Mahonku będzie kolejny odpływ widzów na rzecz młodszego brata. I donejty będą na serio leciały do Łukasza, a nie "zbieramy 18 tys dla Łukasza na nową klawiaturę, którą #!$%@?łem na ostatnim streamie".
  • Odpowiedz
@Kr4ju: @Chemical_Brother: a bierzecie po uwagę to że gówniak dostał zakaz od dyrektora szkoły pokazywania się na streamach? do tego jego kurator pewnie jest o krok od podjęcia ostatecznych działań? pewnie to wiele zmienia ale po co opierać się na faktach jak można #!$%@?Ć BEZ SENSU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Knax: i ty myslisz, ze danielek z takich pobudek zakazuje bratu streamowania? Naiwny i glupi jestes. Ja mysle, ze to zwykla zazdrosc i popularny bol dupy grubego, bo jak to, hurr, ktos moze zarabiac beze mnie. On ci placi za bycie jego adwokatem w kazdej sprawie?
  • Odpowiedz
@Knax: Jakich faktow? Zadnymi nie dysponujesz, wszystko to twoje insynuacje i pseudo paychologia. Co jest faktem? Masz potwierdzona informacje, ze kurator albo ktos ze srodowiska szkolnego zabronil lukiemu wystepow w programie? Nie masz, takze na takich domyslach, to twoje fantazja sa bezwartosciowe. Masz w glowie wyidealizowany obraz grubego i nie potrafisz na chlodno dostrzec jego hipokryzji, zaklamania i glupoty.
  • Odpowiedz
Przeciez Daniel ma zakaz pokazywania sie na streamie u Daniela jak chleja alkohol. Co komu przeszkadza ze mlody se odpalil streama na omegle i nic zlego nie robi?
  • Odpowiedz