Wpis z mikrobloga

Słyszeliście to?! Daniel wrócił do domu i pierwsze co zrobił, to spytał się Łukasza, kogo był to pomysł z odpaleniem streama, chociaż streamują na kanale Łukasza. Po czym powiedział Baobabowi, że dostał już ostatnie ostrzeżenie i może wylecieć. Nie mam pytań do tego typa. On ma monopol na Sebę, że tak się rządzi?
#danielmagical
  • 48
  • Odpowiedz
@Knax: Skoro tak mówił to dlaczego na ostatnim lub przed ostatnim streamie sam go posadził w fotelu i przez chwile Łukasz miał pozdrawiać widzów ? Nie wierz w wszystko co mówi Daniel bo to bajki są. W to, że w całym Toruniu mieszkania nie może znaleźć też wierzysz? To że Mahonek skipnął ich na omegle też? Daniel kręci jak knur w truflach.
  • Odpowiedz
@zapoznalem: no jak wczoraj/dzis, jak ja o tym słyszę od paru stremow, że Łukasz ma zakaz. A w Toruń jest pewnie tysiące mieszkań do wynajmu, serio wierzysz że cały Toruń wie kto to jest Magical ? Nawet Mahonek (jego kumpel) na streamie mu nie wierzył w to. Ja nie wierze. Maile nie poszły nawet do wszystkich wynajmujących z Torunia a tylko do parunastu góra. Daniel, kręci bo wie że jak sie
  • Odpowiedz
@Kr4ju: widze, ze duza drama sie zrobila, ale czy ktos moze podac fragment streama / czas kiedy to sie stalo? Bo troche baitem zalatuje.
  • Odpowiedz
@Alexy: Ciężko o to będzie, bo wtedy na streamie było około 300 osób. Wątpię, że oddshot będzie gdzieś do znalezienia na YT.
  • Odpowiedz
@przemek-: Nie jesteśmy przyjaciółmi, po drugie, zarzucasz mi kłamstwo, kiedy to linki od dobrych kilkudziesięciu minut latają i wszystko jest do sprawdzenia. Ale brnij w tym dalej, skoro nie chcesz się przyznać do błędu.
  • Odpowiedz