Wpis z mikrobloga

Natomiast każdy też może to sobie po swojemu ocenić


@defoxe: masz rację. Szkoda mi tylko trochę chłopaka, że ludzie będą go oceniać po nagrobku, który może nie jest adekwatny do tego jaką był osoba. Inna sprawa że typa nie znam a jednak taki napis na nagrobku chyba nie jest przypadkowy.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@piwniczak: ja tego kraju nie szanuje, a wy przychodzicie w dzien mego odpoczynku bym szanowal patusa, ktory jest gorszym robakiem niz ci z opowiesci testa. Kropka
  • Odpowiedz
Miej 24 lata, możliwości zwiedzania każdego kraju na świecie, poznawania cudownych kobiet, próbowania wielu potraw, nie wiem - zdobycia jakiegoś szczytu w górach, by tam zginąć w walce z niedźwiedziem.


@Saute: No tak, bo każdy musi lubić to samo.
  • Odpowiedz
Miej 24 lata, możliwości zwiedzania każdego kraju na świecie, poznawania cudownych kobiet, próbowania wielu potraw, nie wiem - zdobycia jakiegoś szczytu w górach, by tam zginąć w walce z niedźwiedziem.

Zgiń bo broniłeś jakiegoś gównoklubu xD


@Saute: A może go nie kręciły podróże, kulinaria, góry, tylko pokochał tę swoją prowincjonalną Tarnovię i w tym środowisku odnalazł własny raj. Nie każdemu musi się podobać to samo.
  • Odpowiedz
@Saute: Jak to jest, że jako drugi-piąty komentarz do wpisu z gorących widzę twój.
Zacznij zwiedzać kraje na świecie (jak twój kolega @gorush), poznawać cudowne kobiety, spróbuj wielu potraw, nie wiem może zdobądź jakiś szczyt w Wadowicach, by tam zginąć w walce z niedźwiedziem, a nie siedzisz na jakimś gównoportalu.

  • Odpowiedz