Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów:
W Aliexpress w sklepie Eternal:
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB (snapdragon 435, złoty) za tylko 99,37$
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB Global (snapdragon 425, złoty) za 87,99$
Xiaomi Redmi Note 4 4/32GB (snapdragon 625 złoty) za 149,39$ (bez refa)
u Hong Kong Goldway
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB (snapdragon 425, złoty) za 89,99$
Xiaomi Redmi 4 2/16GB (snapdragon 430, złoty) za 119,99$
Xiaomi Redmi 4 3/32 GB (snapdragon 430, złoty) za 146,99$
Xiaomi Redmi 4X 2/16GB (snapdragon 435, złoty) za 103,99$
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB (snapdragon 435, złoty) za 128,99$
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB (Snapdragon 625, złoty) za 146,99$
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB (Snapdragon 625, czarny) za 159,99$
Xiaomi Mi6 6/64GB czarny za 449,99$ (bez refa)

W Banggood nowy kod na Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 216,12$ z kodem 5MI564 (bez refa)
Jako forma wysyłki wybierajcie Priority Direct Mail

W Gearbest:
Żarówka RGBW Xiaomi Yeelight w cenie 17,59$ z kodem RGBNIT (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 539,99$ z kodem XMI4G (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X Global 3/32 GB złoty w cenie 139,99$ z kodem 4X4G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 160,99$ z kodem REN4G (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 219,99$ z kodem Mi564G (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #banggood #aliexpress #gearbest #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych pro...

źródło: comment_L4BBZreGJhEQULRRPZk27HG5FgN9cdvF.jpg

Pobierz
  • 45
Wołam zainteresowanych (45) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Shoshon @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @
@kruprz: Niby nie, patrząc po ostatnim kodzie, który niby obowiązywał na 500 sztuk dziennie, a aktywował się później w różnych godzinach oraz na to, że wszyscy robią miejsce pod Mi6, to jeszcze się pewnie pojawi. Jak Zuk Z2 - pojawiał się i znikał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak_fischermann Z tego co pamiętam to mi5 różni sie w sumie tym, że mi5s ma czytnik linii papilarnych. Wiem, że jakiś czas temu sprawdzałem dokładnie różnice pomiędzy mi5 a mi5s i wyszło nam (tel ma być dla żony) że mi5 jest lepszy ze względu chociażby na aparat. Jestem poza domem i nie bardzo mogę sobie sprawdzić i przypomnieć jak to było z tym porównaniem. Jak to było z tym aparatem - który
@balrog84: Tej rocznej dopłaty nie opłaca się brać .
Normalnie jest roczna gwarancja na telefon we wszystkich sklepach realizowana w Chinach. (W iBuygou można dokupić jeszcze jeden rok).
W Aliexpress w związku z niższymi cenami, mogą wystąpić problemy z respektowaniem gwarancji, chociaż nie jest to nagminny przypadek.
W innych sklepach np. Gearbest/Banggood jest dodatkowo płatność poprzez PayPal i w razie czego można załatwić spór przez nich przez 180 dni. W Aliexpress
@rybak_fischermann Mówiłem jej to samo o etui, ale ma służbowego białego samsunga i prywatnego HTC szarego i nigdy nie chce już białego. Zrozum kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć w sumie też bym białego nie brał. Z tego co piszesz, to wychodzi to samo co ki wyszło jakiś czas temu - mi5 jest lepszy i nawet jakby był droższy od mi5s to bym go brał. Jestem w kropce...
@rybak_fischermann Z tego co czytam co piszesz od ok prawie miesiąca i mnie wołasz to najlepsza opcja braku vatu to kupno w banggood i branie pdm, także z ali to jak od 2 lat będę brał pierdoły do max kilkunastu dolanów. Postaram się żonę na białego mi5 z banggood namówić.