Wpis z mikrobloga

Szukając w necie informacji o żonglowaniu piłeczkami mam wrażenie, że to jakiś niszowy temat. Jest tu ktoś mogący polecić naprawdę dobre piłeczki? Mam jakieś beanbagi kupione kilka lat temu chyba po 40zł/szt. nie wiem jakiej firmy ale już się po tym czasie mocno zużyły. W google oczywiście każdy poleca z własnego sklepu lub z reflinkiem. #zonglowanie #zonglerka
  • 7
@epic Ja sie nauczylem żonglowac okrągłym świeczkami xF Po co jakis pro sprzęt jak teraz 3ma rzeczami to byle czym zongluje. Wegiel, dlugopisy, kamyki, telefony.
@epic A nauczylem sie bo... W podstawowce byl dzień sportu i miały byc zawody w zonglerce. Nie wiedziałem ze chodzi o podbijanie pilki noga więc nauczylem sie żonglowac na zawody których nie było xD
@Qontrol: ja się nauczyłem żonglowania trzema piłeczkami mając pod ręką jakieś 3 różne od siebie zabawkowe piłki, żonglerki pięcioma piłeczkami nauczyłem się jednak dopiero na kupionych i teraz sobie nie wyobrażam np. nauki jakichś trików pięcioma lub kaskady siedmioma używając byle jakich piłeczek. Fajnie byłoby znaleźć tu kogoś obeznanego bo drogie nie musi znaczyć dobre.
@epic Skoro ogarniasz 5 piłek to już całkiem ogarnięty z ciebie żongler :) Jeśli chodzi o piłki to najlepszą opcją byłoby popróbować różnych piłek , najłatwiej to zrobić na jakimś festiwalu kuglarskim, lub odnaleźć jakichś kuglarzy w swojej okolicy, możesz dołączyć do grup kuglarskich na FB albo szukać porad na forum kuglarstwo.pl Największy polski sklep kuglarski to właśnie kuglarstwo.pl. Jeśli chodzi o piłki to raczej większość wybiera beanbagi albo rusałki mało kto
@epic: Sporo osób poleca te ale sam nigdy nie żonglowałem nimi. Ja preferuję rusałki. Naprawdę polecam znaleźć sobie wpółtowarzyszy do treningów i wybrać się na jakiś festiwal, albo spotkanie kuglarskie.