Wpis z mikrobloga

@adam5051: widziałem w zimie mt07 z salonu za ~~24? To myślałem że się załapiesz na w miarę młodą ;P
Duke pewnie będą paskudnie drogie, kiedyś jakiś znajomy kupił monstera ale nie wiem za ile i czy dalej mu się podoba ;)
@kipowrot gusta każdy ma swoje, ale dla mnie dźwięk sv650 jest najlepszy spośród wszystkich motocykli jakie kiedykolwiek słyszałem. I to chyba właśnie ten dźwięk jak i wymieniona przez Ciebie lampa to 2 rzeczy które mi się najbardziej podobają w tym moto
@adam5051: jeździłeś już V2ką? Jak dla mnie ma wszystkie opisywane wady tego układu: blokuje niepotrzebnie koło przy redukcjach, wibruje, grzeje w jaja, nisko się kręci, telepie poniżej 3k. I wszyscy mówią, że dynamika hurr durr, może przy starym Bandicie600, ale wszystkie mocniejsze 600ty są przyjemniejsze dużo. Nie bez powodu V2 750, może startować z R4 600.
@kipowrot: te blokowanie to raczej w litrze niż 600
Grzeje w jaja xd to nie rozumiem czy żart czy serio
Nisko się kręci to wg mnie największą zaletą, nie lubię gdy trzeba kręcić jak np w r6. Do tego w mieście wystarczy odkręcić i wyprzedzanie zakończone. Jak w dieslu, taki dół to dla mnie miód.
Szarpanie nadaje motocyklowi trochę takiej agresji, pazura, dla mnie ok.
W trasy, cóż, do spokojnej jazdy
@adam5051 wady jakie dostrzegłem (porównując do mojego fz6) jadąc kawałek svką Gerarda, to bardziej wyprostowana pozycja - kierownica jest bliżej, krótkie przełożenia i dziwna dozowalność hamulców. Poza tym dźwięk niszczy i bardzo zastanawiałbym się nad jakąś Vką albo Lką przy zmianie na nakeda.
Od siebie polecam Fz6. Z takim budżetem znajdziesz w świetnym stanie i wyposażeniu.