Wpis z mikrobloga

#rozdajo Witam, postanowiłem objąć opieką trenerską i dietetyczną online 1 lub więcej użytkowników (zależy ile plusów) którą wybiorę/wylosuję spośród plusujących ten wpis
tu ostatnia przemiana, z której jestem bardzo dumny, https://www.wykop.pl/wpis/24004813/troche-wstydze-sie-dodawac-ze-swojego-konta-i-mial/ nie każdemu się udaje, ale prawie.
Pluśnij i obserwuj tag już dziś #fortheworldtrenuje - może uda się kogoś namówić na wstawianie swoich przemian.
a i łatwiej mi będzie jak napiszesz w komentarzu "dlaczego?"
warunek: brak chorób uniemożliwiających treningi, nadwaga max 20-30 kilo, do dyspozycji kilka godzin w tygodniu
#silownia #rozowepaski #niebieskiepaski #zadarmo
f.....d - #rozdajo Witam, postanowiłem objąć opieką trenerską i dietetyczną online 1 ...

źródło: comment_C52hpnyCujh5qsPNscI9HqFCczy1bhpL.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@fortheworld: A moze przemiana w druga strone z chudzielca? Ja sie zglaszam, mam ochote i karnet na silownie :) Brak diety i cwicze bez planu (wiec efektow nie widze). Dodam, ze codziennie popylam na rowerze na uczelnie, ale moge to zmienic - jezeli bedzie pomocne.
  • Odpowiedz
Motywacja u mnie jest., zrzuciłem 13kg. Teraz robię 5x5 na siłce i strasznie się zalewam. Przydałby się ktoś kto by mi powiedział co i jak, doświadczenia brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fortheworld całe życie ważyłem 77-83 kg, ostatnio pierwszy raz w życiu wylazlem z zakresu. Poszedłbym bym na siłkę ale nie wiem co tam robić. Wzrost masy zapewne związany z rzucenie palenia 4 miechy temu, więc aż tak nie rozpaczam, bo wiem że warto, ale fajnie by było zmniejszyć brzuszek
  • Odpowiedz
@fortheworld: z 8/10 chcę przejść na 10/10 xD, #!$%@? mnie tylko drugi podbród, niby go nie ma ale jest, masażami go likwiduje i spadam z wagi ale powolutku, noi nogi chcę wyszczuplić. zawsze chciałam schudnąć jakieś 10-15 kg żeby było ideolo, ale dopiero od ~4 miesięcy coś z tym robię (nie #!$%@? jak dzikus i ćwiczę no tylko że bardziej regularnie powinnam)
  • Odpowiedz