Wpis z mikrobloga

Matka jedzie po mnie jak po burej suce kłamiąc na mój temat m.in z tym, że nie pracuję (mam dwie prace i jeszcze roznoszę ulotki).
Cokolwiek powiem na swoją obronę słyszę od ojca "zamknij mordę #!$%@? suko".
Wyszłam z pokoju bo nie wytrzymałam.
Matka: Jeszcze się potnie.
Ojciec: Niech się tnie, położą szybciej do psychiatryka i na dłużej. Znowu chociaż będzie spokój.

Dlatego uważam, że fakt, że każdy rodzic kocha swoje.dziecko to mit. Tak wygląda życie efektu łapania na dziecko



#feels
  • 246
@IdzieGrzesPrzezWies: Wedlug wykopkowych ekspertow jest to jak najbardziej popierane i chwalone, w odwrotnej sytuacji pietnowane. Wniosek nasuwa sie sam.

@pussdstr69: Jaki jest wymagany czas bycia ze soba, zeby mowic takie rzeczy? Sa przeprowadzane jakies badania na ten temat?

@MaxiimumR: Czym sie rozni zmiana srodowiska na inne miasto a zagranica? Nie nazwalbym tego gleboka woda, jesli dostaje od razu lepszy start i spokoj
@robert919: Nie mam borderline, Kotku. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@czlowiekproso: Spoko. Jest na świecie lekarz który jako jedyny ma zezwolenie na leczenie kwasem.

@janusz0: Dziękuję za diagnozę urojony panie psychiatrze. Polecam skontaktować się ze swoim w celu leczenia schizofrenii.
Pracuje jak wół, poniewierana przez rodziców, bezpodstawnie oskarżana przez znajomego.

Diagnoza:

urojenia; mania prześladowcza; kłamstwo patologiczne

idź do lekarza i nie #!$%@? głupot


@janusz0: Kolejny wykopowy #!$%@?-psycholog, co po dwóch zdaniach i ułożeniu w nim przecinków, wie już o Tobie WSZYSTKO. Zna całą przeszłość, przyszłość, stan konta, region urodzenia, stosunki z ludźmi, rozmiar buta i ulubione potrawy.
@Twinkle: zostałaś prześwietlona, rozumiesz PRZE-ŚWIE-TLO-NA!
Zawsze jak czytam te wykopowe psychoanalizy, to mam
@LR300: No cóź, szanował mnie dwa lata żeby sobie tak napisać.
@Quimeen: Istnieję.
@Zaff: Żadna nie jest pełen etat. Wyciągam 400-500,"zł i tak muszę się dokładać do mieszkania, kupować zgrzewki wody, kartony twarogów, piersi, karnet i paliwk. m.
@Twinkle Pamiętam Twoje wcześniejsze wpisy w takim klimacie. Mirasy doradzały Ci wyprowadzkę, uwolnienie się od toksycznej rodziny. Zapierałaś się rękami, nogami i wszystkimi zwierzakami (nie zostawię ich itd.). Kolejne wpisy były m.in. o szukaniu kolejnych milusińskich. Sorry, ale to wygląda jak wiązanie się do #!$%@? starych na siłę, a przy okazji skok na atencję. Ludzie chcieli Ci pomóc, dawali rady, a Ty dalej swoje.
@Twinkle: lepiej już ucieknij z domu po prostu, tylko do jakichś zaufanych osób, a nie do niemieckiego księcia z turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kropla: Wyjeżdżam do DE w czerwcu. :)


o kurde, jednak? No nic, najwyżej cię odwiedzę "w pracy" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)