Wpis z mikrobloga

Matka jedzie po mnie jak po burej suce kłamiąc na mój temat m.in z tym, że nie pracuję (mam dwie prace i jeszcze roznoszę ulotki).
Cokolwiek powiem na swoją obronę słyszę od ojca "zamknij mordę #!$%@? suko".
Wyszłam z pokoju bo nie wytrzymałam.
Matka: Jeszcze się potnie.
Ojciec: Niech się tnie, położą szybciej do psychiatryka i na dłużej. Znowu chociaż będzie spokój.

Dlatego uważam, że fakt, że każdy rodzic kocha swoje.dziecko to mit. Tak wygląda życie efektu łapania na dziecko



#feels
  • 246
  • Odpowiedz
@Twinkle: zazdroszczą ci, że dajesz sobie radę. praca, szkoła,pakernia. coś ze sobą robisz.
zmień trochę nastawienie i nich to będzie paliwem, które będzie dawało ci siłę i motywację.
trzyma się.
5
  • Odpowiedz
  • 7
@Twinkle daj nick tego "przyjaciela", warto wiedzieć kogo tu unikać, ewentualnie szkalować. A jeśli chodzi o rodziców to przecież pracujesz. Nie wiem jaka jest sytuacja, ale naprawdę nie masz możliwości, żeby wynająć sobie chociaż jakiś malutki pokoik? To będzie dobre na start. Zresztą wszystko będzie lepsze od życia pod jednym dachem z takimi ludźmi. Współczuję Ci bardzo mirabelko, ale najgorsze co możesz zrobić to się załamać. Weź swoje życie w garść, zerwij
  • Odpowiedz
@Dendrofil69 Bo może nie masz z nimi takiego kontaktu... Moja mama pracuje jako opiekunka starej Niemki ten plus że matkę uwielbia to rodzina ma dom do dyspozycji no i jak przyjeżdżamy to uczestniczymy w zyciach swoich i #!$%@? no Niemcy są mega dziwni jak z nimi żyjesz. I to smutne że nawet w McDonald młodej dziewczynie musisz pokazywać palcem bo nie zna angielskiego. Pewnych rzeczy nie rozumieją są mega skąpi a gdy
  • Odpowiedz
@Sanctified90: Warto wziac pod uwage, ze ja jestem raczej zintegrowany z nimi. Jezyk na wysokim poziomie + praca w okolicach sredniej krajowej. Karte mozna aktywowac online w 2min, moze zalezy to od operatora sieci. Internet uzycza mi sasiad, ale place mu polowe abonamentu.
Zachowanie moze zalezec tez od regionu, dzielnicy w jakiej przebywasz. Sa dzielnice na skraju ubostwa, gdzie raczej nie ma co liczyc na przyjazna atmosfere. Sa dzielnice bogate, ogrodzone
  • Odpowiedz
@Twinkle nie masz gdzie płakać? Mikro to nie miejsce na takie problemy, wyprowadź się idź do psychologa. Nie potrafisz życia ogarnąć jak widzisz z kim żyjesz?
  • Odpowiedz
@Twinkle Wybacz, ale co już kilka razy czytałem Twoje posty. Co jest z Tobą nie tak? Kiedyś pisałaś że masz zamiar się wyprowadzic i nadal tego nie zrobiłaś? Czy Ty lubisz jak ktoś po tobie jeździ?
  • Odpowiedz