Wpis z mikrobloga

@zielonestopylucyfera: Nie mam co kasować bo, z reguły to ja piszę pierwszy XD Wkurza mnie to bo nie odpisują nawet jak nas "dopasuje" :v
@ziuaxa: To co mam im pisać " Ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić " ? Większość pisze " umm szukam kulturalnego i miłego faceta " itd, w wiadomościach nie komplementuje tylko pytam się co tam słychać i ogólnie wyrażam chęć poznania tej osoby. Może faktycha
@Bociekciek: stary laski mają dziennie po kilkadziesiąt takich wiadomości, jak nie więcej. poza tym sam się zastanawiam czy jak pisze do mnie brzydka dziewczyna nie w moim typie lepiej ją olać i nic nie pisać, czy jej pisać że nie jest w moim typie, bo kilka razy jak tak napisałem to zostałem zwyzywany od chamów itp. Także wnioski wyciągnij sam.
po prostu "Cześć, pogadamy?" wystarczy. Jak będzie zainteresowana to odpisze.


@zielonestopylucyfera: ja tam pisze "Hej, nie jestem żonaty, ani rozwiedziony, nie mam dzieci ani nie zaproponuje ci seksu przez co zapewne jesteś teraz meeeeega zawiedziona no ale tak jest. Wlasciwie to jestem tu jedyna normalna osoba a ty?"
@Karla0066 na tinderze jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że napisać można tylko do par. Czyli musisz się tej osobie choć trochę spodobać, no chyba że ktoś leci w prawo wszystko na pale.

Mogła by chociaż usunąć z par jeżeli nie chce ze mną gadać. A tak jak trzyma parę ale nie odpisuje... Nie wiem co mam o takich myśleć. Problemy z atencja w normalnym życiu leczą liczba par na tinderze?