Wpis z mikrobloga

Ś.P. Ospen takich jak ja nazywał zmywakową husarią aby podkreślić, że wszyscy emigranci to nieprzydatna patologia bez szans na normalne życie myjąca gary w angielskich spelunach. Ciekawe co by powiedział na właśnie zrealizowany przeze mnie projekt "Interior Design" nad którym ja i jeszcze dwie osoby spędziliśmy blisko półtora roku. Od rysunków w CADzie przez wizualizacje do zakupów i wreszcie instalacji #chwalesie bo moim zdaniem powinnismy się chwalić swoimi umiejętnościami i talentem w świecie hejtu, zazdrości i nienawiści. #r2d2zwiedza
Pobierz R2D2zSosnowca - Ś.P. Ospen takich jak ja nazywał zmywakową husarią aby podkreślić, że...
źródło: comment_f82yvT0VE5EOv0Z9FVnNHuwE94fmdVC9.jpg
  • 102
@R2D2_z_Sosnowca: Pytanko co do sufitu na pierwszym foto. Sam taki kiedyś robiłem i ciekawy jestem jak zamontowane są deski. Domyślam się, że klej to nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla tego możesz coś opowiedzieć o systemie montażu i maskowania ?
@R2D2_z_Sosnowca: weź nawet się nie przejmuj tymi co wyśmiewają się że "zmywakowej husarii".
Większość z nich pracuje w gówno pracach za gówno pieniądze i w głębi duszy żałują że nie mieli odwagi zobaczyć świata.