Wpis z mikrobloga

Ś.P. Ospen takich jak ja nazywał zmywakową husarią aby podkreślić, że wszyscy emigranci to nieprzydatna patologia bez szans na normalne życie myjąca gary w angielskich spelunach. Ciekawe co by powiedział na właśnie zrealizowany przeze mnie projekt "Interior Design" nad którym ja i jeszcze dwie osoby spędziliśmy blisko półtora roku. Od rysunków w CADzie przez wizualizacje do zakupów i wreszcie instalacji #chwalesie bo moim zdaniem powinnismy się chwalić swoimi umiejętnościami i talentem w świecie hejtu, zazdrości i nienawiści. #r2d2zwiedza
Pobierz R2D2zSosnowca - Ś.P. Ospen takich jak ja nazywał zmywakową husarią aby podkreślić, że...
źródło: comment_f82yvT0VE5EOv0Z9FVnNHuwE94fmdVC9.jpg
  • 102
@R2D2_z_Sosnowca: Kogo to obchodzi? Chwalisz się, że wiesz, jak dom wygląda? Ile już gwałtów dokonałeś, imigrancie? Wiesz, że kiedy do władzy dojdzie prawica, to dostaniesz takiego kopa z "twojego nowego" (to ironia, nie myśl sobie) kraju, że przelecisz nad morzem?
@R2D2_z_Sosnowca: przecież to ewidentny amerykański styl. Brak kompozycji, koloru, kontrastu. #!$%@? pierdół z katalogów w jednym odcieniu i #!$%@? wzorów (ten sufit to masakra...).
Pamiętaj kolego - więcej oddechu i będzie trochę lepiej.

A i te 1,5 roku to nie wiem ppo co napisałeś - tylko sie wstydzić.
Ale wykopki podjarane, bo przecież to nie jest wersalka i meblościanka...