Wpis z mikrobloga

-wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki nie szanujo xD
-odjeb trójkąt z dwoma facetami gdzie z jednym jesteś w związku a jeszcze jedna dodatkowe osoba robi zdjęcia xD to w sumie cztery xD
-wrzuć do netu xD
-brak profitu xD

@szata @chanequa

#heheszki #humorobrazkowy #szata #afera
Qiudo - -wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki ...

źródło: comment_STzVQL60pTUcn3cBXeIOtkB4jbujvX4o.jpg

Pobierz
  • 139
#!$%@? na 2 baty to w sumie taka norma


@MATiASSek: norma, nie norma - rzecz względna. Niektórzy, pewnie znakomita mniejszość, to po prostu lubi i wydaje mi się, że nie robią tym nikomu krzywdy - ergo nie zasługują na publiczne gnojenie.

preferencje jedzenia do preferencji seksualnych, których podmiotami są żywe osoby


@MATiASSek: a co za różnica? :D dorosłe osoby, zakładam, że to nie był żaden gwałt, czyli wszyscy tego chcieli.
@loczo: Tylko jakby się tak zastanowić to są na tym świecie kultury, w których naśmiewanie się z holokaustu jest conajmniej nie na miejscu i trzeba się liczyć z tym, iż jawnie to robiac można się spotkać z krytyką. Nie sądzisz?
@kaarp: jak najbardziej się zgadzam. Ale mam pytanie - serio stawiasz znak równości między mordowaniem ludzi, a uprawianiem seksu w przyjemny dla siebie sposób? A mimo tego, że w naszej (zresztą chyba każdej) kulturze Holocaust to drażliwy temat, to jakoś nie widzę Cię pod #czarnyhumor, walczącego o to, żeby nikt nikogo nie obrażał
@loczo: Stawiam znak równości pomiedzy ludźmi, którzy szykanują innych ludzi ponieważ Ci robia coś co jest według ich poglądów niemoralne. Czyli pomiędzy ludźmi, którzy nie lubią czarnego humoru, a ludźmi którzy nie lubią pokazywania cycków dla atencji.
@loczo: przeciez to oni bóldupią z powodu tych zdjęć i zgłaszają wszystkich xD

a sugerowanie że trójkąt to jakieś najgorsze chore zboczenie i abominacja, pozostawię bez komentarza, Twoja kobieta musi być zachwycona Twoją fantazją w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


no pacz pan, u mnie w związku bez trójkątów a wszyscy w liczbie dwóch osób są jak najbardziej zadowoleni, wystarczy że facet nie jest betą to nie
@wiecejnizjednozwierze: a czy ja gdziekolwiek chociaż zasugerowałem że trzecia osoba jest niezbędna, żeby było fajnie? powtórzę się:

Niektórzy, pewnie znakomita mniejszość, to po prostu lubi

i tyle, niech każdy sobie robi co chce. Niektórzy lubią eksperymenty, niektórzy nie, ani jedni ani drudzy nie są przez to lepsi czy gorsi

przeciez to oni bóldupią z powodu tych zdjęć i zgłaszają wszystkich xD

to jest akurat kompletnie bez sensu, ale myślałem że