Wpis z mikrobloga

-wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki nie szanujo xD
-odjeb trójkąt z dwoma facetami gdzie z jednym jesteś w związku a jeszcze jedna dodatkowe osoba robi zdjęcia xD to w sumie cztery xD
-wrzuć do netu xD
-brak profitu xD

@szata @chanequa

#heheszki #humorobrazkowy #szata #afera
Pobierz Qiudo - -wrzucaj tony cycków bo gówno koszulki trzeba reklamować xD
-placz że murki ...
źródło: comment_STzVQL60pTUcn3cBXeIOtkB4jbujvX4o.jpg
  • 139
Czemu niektórzy tak bardzo nie chcą zrozumieć, że wrzucanie fotek do sieci =/= dawanie przyzwolenia na chamskie i żenujące zachowania w realu


@loczo: wykopki, które chamsko się zachowują nie potrzebują przyzwolenia, ale pretekstu, który został im dany przez bohaterów historyjki. Dzieci uczy się już w przedszkolu, że każde zachowanie pociąga za sobą konsekwencje.

No ale to dla normalnego, zdrowego na umyśle faceta nie jest materiał na kobietę z którą można wiązać
W każdym cywilizowanym kraju marka reklamująca się w ten sposób zostałaby zjedzona przez lewactwo, feministki etc.


@Qiudo: Podaj przykłady ze źródłem. > faux pas tylko w Polsce to gratulacje znajomości kultur

sprzedawanie czegoś cyckami jest uznawane za faux pas tylko w Polsce to gratulacje znajomości kultur


@Qiudo: Od ilu lat pracujesz w reklamie?

Otwórz oczy i daj robić innym to co chcą robić. Istnieje świat po za twoją piwnicą i
@NieRozumiemIronii zgadzam się z Tobą, ale czy to znaczy, że widząc niezapięty rower stojący pod sklepem, mogę sobie nim odjechać, bo przecież właściciel powinien go zabezpieczyć, a skoro tego nie zrobił, to sam jest sobie winien? No nie bardzo, chyba powinniśmy aspirować do trochę wyższych standardów, albo może tak mi się tylko wydaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@loczo: ja bym tak nie zrobił, ty też byś tak nie zrobił, ale jakiś % zawsze wykorzysta nieuwagę. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie, więc trzeba stwarzać jak najmniej sytuacji, w których można dostać po uszach. Publikacja swoich łatwo identyfikowalnych zdjęć o charakterze seksualnym na portalu, bądź co bądź, mocno konserwatywnym, wśród których użytkowników z łatwością można znaleźć kilka złośliwych osób jest podobnie nierozsądnym aktem, co zostawianie niezapiętego roweru w slumsach
preferencje w ruchaniu są różne, ale jeśli ktoś wymaga szacunku a z ruchania robi produkt, a z cycków reklamę gówno sklepu to zasadniczo inna sprawa. Pewne rzeczy nie powinny wypłynąć poza krąg zainteresowanych, ale jeśli sami je wrzucają to muszą się liczyć z konsekwencjami.


@Qiudo: No nie zupelnie, co innego gardzic ludzmi, ktorzy wrzucaja swoje cycki do neta, a co innego ich za to przesladowac. Widze, ze dla ciebie jest zupelnie
@NieRozumiemIronii True, dlatego właśnie staram się pracować u podstaw, żeby po troszku zbliżać ten świat do idealnego ()

@kaarp dlatego nikt nie najeżdża na postujących żarty o Żydach i spoko - tak samo fajnie by było dać innym trochę luzu, nie?
@szata: ciekawe czy tak samo będziesz miał to w piździe jak te informacje dojdą do twojej byłej, rodziny etc i złoży apelację do sądu o uniemożliwienie widzeń z dziećmi.
Dobry adwokat i wygra tą sprawę z palcem "w piździe"
Do chwili kiedy bylo to prywatne mogłeś robić co co się żywnie podobało ale jak trafiło do sieci to już gorzej co ;)
Żaden normalny, facet nie będzie miał dzieci z kobietą z którą zaliczył trójką

xd


@loczo: nie XD, tylko prawda. Trójkąt MMF to można sobie robić na imprezie z kumplem i jakąś nowopoznaną mewką, ale nie umiem sobie wyobrazić jaki facet do trójkąta z własną dziewczyną/żoną zaprosiłby DRUGIEGO FACETA!!!
To cienka granica między trójkątem a cuckiem
@loczo: ja nikogo nie prześladuje, wpis miał być z założenia prześmiewczy, jak ktoś z nich napisze żebym go skasował to go skasuję.
Trochę zapędzasz się w swoich wyobrażeniach i przeinaczasz fakty. Nikomu tych zdjęć nie wysyłam, ale ilość stulejek na PW mnie przeraża xD
Żaden normalny, facet nie będzie miał dzieci z kobietą z którą zaliczył trójkąt, a z jej ciała zrobił produkt.


@Qiudo zdajesz sobie sprawę, że jest dużo swingujących par, które są wiele lat po ślubie, mają dzieci, etc?