Wpis z mikrobloga

Czasem aż mi ciężko uwierzyć jak bardzo wyraźna jest często przepaść międzypokoleniowa. Próbowałem rodziców przekonać do współczesnych seriali bijących rekordy popularności i zbierających wszelkie międzynarodowe nagrody - jednak przegrałem tę walkę z tureckimi serialami, czy polskimi operami mydlanymi takimi jak M jak Makabra, czy Barwy Nieszczęścia. Stwierdzili, że są nieciekawe i pozbawione sensu...

#seriale
jaqqu7 - Czasem aż mi ciężko uwierzyć jak bardzo wyraźna jest często przepaść międzyp...

źródło: comment_sarFkjk795Uvr0ISNtsQJ5QpdcIGN5jP.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@jaqqu7: u mnie rodzice (60 lat) trzasnęli cała gre o tron.ojciec to nawet krzyczał zeby bez niego nie oglądać. Oprocz tego HoC, the following, homeland, detektyw i kilka innych. Mama ze mną czasem oglądała south park. Wiec nie wiem o jaka przepaść chodzi. Pewnie kwestia jak Twoi sa into internety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7:
Moja matka jest zaprzeczeniem tego co mówisz. Zaczęło się od Ostrego Dyżuru ponad 10 lat temu. Nigdy nie mogła obejrzeć sezonu od początku do końca, więc ściągnąłem jeden po drugim, aż w końcu kupiłem kompletne wydanie na DVD. Obejrzała Dextera, Peaky Blinders, Sons Of Anarchy, Rome, Spartacus. Za swoje ulubione uważa Breaking Bad i Boardwalk Empire. Ba! Nie może się doczekać kolejnego sezonu Orange Is The New Black. House Of
  • Odpowiedz