Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś powie, skąd taka różnica w cenie Galaxy S8 na Allegro? Widzę kilkadziesiąt kupionych egzemplarzy po 3,5 tys, a z drugiej strony mnóstwo aukcji za 2,6 tys. I mówię tu o sklepach, a nie osobach prywatnych. Planuje sobie wziąć ten telefon w ratach 0%, czy jest jakieś ryzyko ze wezmę ten telefon z jakiegoś komisu/sklepu i okaże się że ktoś przestanie płacić raty u operatora? Jak to działa i jak tego uniknąć? Planuje zakupić go w krakowskim sklepie, w aukcji napisane ze telefon nowy, bez simlocka i brandu i nic nie ma o tym żeby był kupiony u operatora... Naprawdę jestem skolowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planowałem wziąć Galaxy S7Edge ale w tym momencie różnica do Galaxy S8 to 400-500 zł.

#galaxys8 #samsung #telefony
  • 69
@trappedkite: mozesz kupic refurbished stad roznica w cenach. Trzeba dobrze czytac miedzy wierszami co autor mial na mysli w opisie aukcji. W tej cenie (trzy kola) to moze warto normalnie w sklepie kupic zamiast na alledrogo.
@comielipsa: no wlasnie, nie musi to byc koniecznie z PL dostawa. Zreszta, nawet w "popularnych marketach ertefał np. z grupy *etro lub podobnej" trafiaja sie tel ze zwrotow. Trzeba byc swiadomym ryzyka.