Wpis z mikrobloga

Wczoraj wieczorem obejrzałem Pirates of The Carribean: Dead Man Tell no Tales( będę używał oryginalnego, amerykańskiego tytułu gdyż bardziej mi się on podoba).
Jako wielki fan serii, który to od dzieciństwa oglądał wszystkie części po kilkanaście razy na TVP1 była to dla mnie wielka sprawa. Owszem, pewnie obiektywnie rzecz biorąc film jest słabszy od poprzednich części, może nawet jest słaby całościowo.Johny Depp w dużej mierze się wypalił, a co dziesiąty żart w filmie bawi. Cóż z tego, skoro bawiłem się fantastycznie, a na ostatniej scenie łezka mi się w oku zakręciła, i aż do teraz nie mogę się pozbierać?

Ta seria ma w sobie coś takiego, ten zew przygody i totalne oderwanie od rzeczywistości, jak również powrót do dziecinnych marzeń o skarbach, przygodach. Coś absolutnie wspaniałego.W dodatku ta muzyka... Nie ma żadnej innej franczyzy, która choćby na milimetr zbliżyła się do Piratów w tej kwestii. Ponoć pierwsza część serii była wzorowana na jednym z parków tematycznych Disneya, i oglądając te filmy faktycznie można poczuć się jak na rollercoasterze. Uwielbiam tę konwencję, czystą, nieskrępowaną zabawę, błyskawiczne przeplatanie wątków wzruszających i rozbawiających.
Teraz liczę, aby wynik w Box Office się zgadzał i czekam(pewnie długo) na kolejną część. Patrząc na scenę po napisach byłaby ona na pewno interesująca!
Ktoś ma podobnie jak ja?

#piracizkaraibow #film #kino #filmy
Pobierz JacksonDaniels - Wczoraj wieczorem obejrzałem Pirates of The Carribean: Dead Man Tell...
źródło: comment_mEjWjEPc1NEWkxZwGwGazNbevTi3v07C.jpg
  • 7
@JacksonDaniels: Bardzo dobra część, zdecydowanie lepsza niż ostatnia. Jack jest nie do podrobienia. Wszyscy się śmiali, naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby ludzie wychodzi z kina przy tym filmie, przecież to czysta rozrywka, do tego ten motyw niczym z Szybkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozwalił mnie na łopatki.