Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@murza jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze jakbyś napisał co mozna poprawić i dlaczego. Bo tak o każdym kadrze można powiedzieć że z dupy :D a zdjęcia to ponoć nie matma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murza rynek zweryfikuje.. To ze Ci sie zdjęcie nie podoba nie znaczy ze jest slabe (chociaż przyznam nie jest najlepsze moje zdjęcie). Pytam jak widziałbys to zdjecie poprawnie. Masz może podobne zdjecie swoje by mi pokazać jak to zrobić "dobrze"?

Serio nie rozumiem Cię trochę, chcesz mnie zniechęcić z jakiegos powodu czy jak? Skoro masz jakieś ale to chętnie posłucham konstruktywnej krytyki ale póki co jesteś niemiły i nie widzę sensu Twojego
  • Odpowiedz
@sorek: rynek? żartujesz? To zdjęcie ma podstawowe błędy kompozycji. Tu nie ma dyskusji "nie podoba nie znaczy ze jest slabe", ono po prostu jest kolejnym gniotem z internetu, jest poza skalą oceniania.

i śpiesznie wyjaśniam: tak, możesz sobie darować. Rybki będą lepsze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@murza ale co powoduje że mówisz że jest słaba kompozycja? Jak to rozróżniać? Skoro jesteś super fotografem to powinieneś umieć to prosto wyjaśnić i dać radę jak naprawić to zdjęcie (gdybyś zobaczył taka scene w wizjerze samemu).

Ja się nie poddam bo już sporo zleceń za pieniądze mam, jednak chce być lepszy bo kompozycja to nie jest chyba coś obiektywnego a jak jest to można ją prosto wyjaśnić, prawda?
  • Odpowiedz
@sorek: Jeśli chodzi o konstruktywną krytykę to ja się zgadzam, że wiele w tym zdjęciu można było zrobić lepiej, jednocześnie nie należy zapominać, że nie w każdej sytuacji uda się zrobić interesujące zdjęcie. To jest zdjęcie Twojego kota przy misce. To jest zwykł pstryk. Nie jest w żadnym stopniu interesujące i nie przyciąga uwagi. Jeżeli robiłbyś reportaż o kotach jedzących z misek to po kilku poprawkach te zdjęcie miałoby jakiś sens,
  • Odpowiedz
@siejacy: dzięki, pytałem paru osób wskazało podobne problemy. Za każdym razem jak czytam takie rzeczy to potem zwracam uwage na szczegóły w kolejnych zdjęciach. Wielkie dzięki!
  • Odpowiedz