Wpis z mikrobloga

@MajsterZeStoczni na pewno doceni ( ʖ̯)
Żona kiedyś kupiła jeden z tych obrazów Paint By Numberz co dostajesz pusty obraz z małymi numerkami, zestaw farbek i wypełniasz. Wzięła jeden z takich cięższych co to numerki są bardzo drobne i jest dużo szczegółów i namalowała swojej mamie () teściowa stwierdziła że to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostała bo widać
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni nie do końca widzę powiązanie pomiędzy poruszonymi w tym wpisie wątkami


@Sinti: no tak typowo pod autyzm albo schizotypie, albo jeszcze inne zaburzenia, więc musisz sobie dopowiedzieć, co jest między kropkami albo dopytać, bo tego nie widzi. Na moje to op przez depresję, ma problem, żeby się zmotywować do zrobienia czegoś, bo to tym objawia się ta choroba, ale zbliżające się okrągłe urodziny mamy sprawiły, że sięgnął po Pędzle i
  • Odpowiedz
@Sinti

nie do końca widzę powiązanie pomiędzy poruszonymi w tym wpisie wątkami


Bo wykop to Instagram dla smutnej żaby. Brakuje jeszcze coś o zdradzie przez p0lke mimo zarobków 15k i wszechstronnych zainteresowań z fizyką kwantową na czele, aby stać się tutaj idolem.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajsterZeStoczni zrobiłbym to samo.
Kiedyś pod jakimś wyższym "przymusem" kupiłem czyjeś rysunki i stwierdzam, że miło jest wesprzeć osobnych, i indywidualnych artystów.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf "gdybyś się się urodził 200 lat temu" - a teraz bym się zastanawiał, czy z samym zegarkiem nie polecieć, smutne. Aż mam łzy w oczach (depresja od zeszłego tygodnia z przerwami)
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: to nie ciśnięcie, tylko normalna interakcja międzyludzka, nie rozumiesz czegoś to dajesz drugiej stronie znać że nie rozumiesz a nie palisz głupa, kiedyś zrozumiesz
  • Odpowiedz