Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Pewnie u was emocje po finale ligi mistrzów juz opadły. U mnie dopiero powoli opadają po powrocie z Cardiff. Ale pozytywne emocje to nie są. Niestety mafia zwana UEFA postarała się aby kilkudziesięciu kibicom popsuć święto. No ale może od początku jak to wszystko działa. Jak wiadomo bilety na finał LM dostać bardzo ciężko. Wiele osób zakłada po kilka kont aby mieć większe szanse, tak samo i ja zrobiłem, miałem swoje i na rodzinę konta. Jedno z nich wylosowało 2 bilety. Ucieszony kupuje bilet do Cardiff na 3 czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest połowa maja a biletów nie ma aż nagle dostaje e-mail od UEFY że :
_you have been selected for personal pick-up of your tickets on the day of the Final (3 June 2017) in Cardiff.

Please kindly note the following details in order to collect your tickets in Cardiff:

Ticket pick-up location:

UEFA Compliance Office
Hotel Park Inn by Radisson Cardiff City Centre*
Mary Ann St.
Cardiff, CF10 2JH
United Kingdom

Inside the Hotel please follow the signs to “UEFA Compliance Office – St Fagans Suite meeting room”.

* Please note that the UEFA Compliance Office is not at the Stadium.
_

aha super, bilety trzeba odebrać między 10 a 11 godziną a przyjazd mam o 15.

No nic czego sie nie robi aby spełnić marzenia ;-) kupuje następny bilet i w Cardiff jestem o 3 w nocy 3 czerwca.

Skoro jest e-mail o tym zeby odebrać bilety więc spoko.

Po odczekaniu 7 godziń w Cardiff pojawiam się na miejscu po odbiór biletów

Pani niegrzecznie mnie informuje iż nie otrzymam biletów ani nie otrzymam zwrotu pieniędzy za bilety ponieważ złamałem regulamin UEFA i posiadałem więcej niż jedno konto...

Pytam sie, to czemu mnie wylosowano do kupna biletów skoro konto złamało regulamin? Czemu poinformowaliście mnie abym przyjeżdżał do Cardiff wiedząc że nie otrzymam biletów skoro wiedzieliście że regulamin jest złamany i biletów nie otrzymam do was ? Jaki jest tego sens ?

A pani ze dopiero teraz jej sie w komputerze wyświetliło. Oczywiście kłamstwo, ponieważ do odbioru osobistego zostały wezwane osoby KTÓRE na 99% NIE OTRZYMAJĄ BILETÓW. Tylko po co takie #!$%@? robić ludziom? Wystarczyło anulować transakcje, zwrócić pieniądze
i przydzielić bilety innej osobie to UEFA celowo zaprosiła do Cardiff dziesiątki osób aby im tylko powiedzieć ze biletów nie dostaną i do widzenia. od 10 do 11 JEDNA osoba dostała bilet na 20.
Osób było dziesiątki, spotkania były co godzinę od 10 do 18. Sam osobiście poznałem osoby które przyleciały z Izraela, Hiszpani, Włoch, Holandii i Belgii po odbiór biletów które wcześniej miały już zakupione bilety na samolot powrotny i hotele zapłacone a mecz w tv będą musiały oglądać ponieważ w jakiś sposób złamały regulamin UEFY. Takiego #!$%@? to po UEFA sie nie spodziewałem... nie pozostało mi nic innego tylko iść do banku zrobić cashback po nieotrzymaniu towaru za który zapłaciłem... ale pieniędzy za podróż i czasu mi już bank nie zwróci, #!$%@?ć uefa, najwiekszą bezkarną mafie na świecie

#mecz #ligamistrzow #final #real #juventus #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_cufhQBYfX4aK15fa4zMQEGHGZwBKWMv3.jpg
  • 5
@sarmatawkapciach: oczywiscie ze troche jestem, ale taka kara jest nieadekwatna do przewinienia, szczegolnie dla osob z 2 konca swiata. Jesli system wylosuje kogos kto ma wiecej niz 1 konto powinien automatycznie losowac nastepna osobe, a w pozniejszym etapie jesli prawcownik wie o takim lamaniu regulaminu powinien automatycznie anulowac transakcje i wybrac inna osobe do biletow a nie pisac e-maila przyjedz do cardiff po odbior biletow wiedząc ze i tak biletow kupujacy