Wpis z mikrobloga

Kumpel (informatyk programista) ma dziewczynę, typową księżniczkę, za wszystko za nią płaci, zabiera do restauracji, ona nic nie robi, tylko siedzi w domu, ogląda telewizję (jakieś debilne kanały typu TVN Style) i co 20 minut wychodzi z komóreczką na balkon na papierosa, i tak całymi dniami. Niedawno się pokłócili, powiedział jej że w końcu chciałby wrócić z pracy do domu i zjeść domowy obiad. Ta w końcu poczuła się chyba w obowiązku. I ten dziś wraca do domu a tam na talerzu:


#rozowepaski #bekazrozowychpaskow
  • 51
@kinlej: Był kiedyś taki kawał
Mama wysłała Jasia do sklepu po szynkę, ten wchodzi do sklepu i mówi
-20 deko najgorszej szynki, żeby mama mnie więcej nie wysłała.

To ulubiony kawał mojej mamy. Zawsze jak zrobiłam coś źle to krzyczała 20 DEKO NAJGORSZEJ SZYNKI!!! (mimo, że się starałam ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Może tutaj zadziałał podobny mechanizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heterotopia: @YodaMonster: @Desperated: nie no kochani.
Jak można porownywac coś, na co się nie ma wpływu do samodzielnie podjętej decyzji?

Ocena tej pary(jak zresztą praktycznie wszystkich sytuacji w życiu) nie jest zero-jedynkowa,gdzie stan punktu A musi być przeciwny do B. W związku obie osoby mogą być i na plus i na minus. Dla mnie obie opisane podstawy są złe.

Nikt nikogo do bycia w związku, gdzie jest się wykorzystywanym,
@shwejk: no mnie to zawsze zdumiewa, gdy slysze, że jakaś laska (nawet nie narzeczona/żona/konkubina-w sensie stała partnerka) decyduje, co chlop ma zrobić z samodzielnie zrobiona kasa. Albo dyktuje mu, jakie ciuchy może założyć. Albo terroryzuje fochami lub seksem.
Będąc mężczyzna w życiu bym się na takie zachowanie i traktowanie nie zgodziła. Przecież to wyrazy całkowitego braku szacunku...

Będąc kobieta z kolei takich zachowań tez nie toleruje. Wiążąc się z kimś, chce
Jeśli baba jest tylko jako #!$%@?łko i poza seksem nie ma żadnych 'wartości dodanych', no to cóż... trzeba mu przypomnieć klasyk.
ona nic nie robi, tylko siedzi w domu, ogląda telewizję (jakieś debilne kanały typu TVN Style) i co 20 minut wychodzi z komóreczką na balkon na papierosa, i tak całymi dniami.


@kinlej: W środku dnia jakiś Czesiek przychodzi jej rurę przepchać jeszcze.
Uwielbiam taką odwróconą logikę. To jest to samo myślenie, co "gdyby się tak nie ubrała, to by jej nie zgwałcili". To, że koleś jest słaby, to jedno. Może się zakochał i nie myśli racjonalnie, może jest ciapą, może jest słaby psychicznie, nie wiem. Ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia tej dziewczyny.

Idąc tym tokiem rozumowania, skoro można wykorzystywać osobę słabą psychicznie i to wina tej osoby, to jak Ci facet na
@agaja:

Ja dziewczyny nie usprawiedliwiam. Prosze o dokładny cytat, gdzie napisalam, że ma do tego prawo. Tylko dokladny, wyrazajacy moje zdanie jakobym uwazala,ze tak być powinno.


...

beka z różowych? Kpisz chyba.

Nie ma beki z różowych, wszystko dziewczyna zrobiła jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z Twojego pierwszego postu jawnie wynika że wyrok już zapadł i winny jest tylko i wyłącznie niebieski który na to pozwala,
nigdy nie zrozumiem takich facetów. Ale jednak z jakiegoś powodu taka, a nie inna kobietę wybrali. Samodzielnie, świadomie i dobrowolnie.


@agaja: Bo parowanie się to czasem kwestia szczęścia, losu, wpadnięcia na siebie, a nie wyboru że mamy to co chcemy od razu, od razu z pierwszym partnerem etc. Ale co ważniejsze, bo nie ma innych na rynku xD Księżniczek jest najwięcej, od siebie jak najmniej, od innych wymagać jak najwięcej. Tym
@agaja: nie wiem czy dobrze zrozumialem intencje autora, ale logika rozowych paskow odnosila sie do "obiadu", a tu akurat lekka beka jest, bo skoro laska ma czas ogladac jakies gowno w telewizji to mogla tez obejrzec jakis program kulinarny (a najlepiej to w necie, jakies proste danie), albo nawet kupic w sklepie mielone (nawet takie z biedry) i rznac glupa ze to niby jej.

Inna kwestia ze ja rozpuscil jak dziadowski
Będąc mężczyzna w życiu bym się na takie zachowanie i traktowanie nie zgodziła


@agaja: Będąc mało atrakcyjnym mężczyzną* byś musiała się godzić na takie zachowania, albo byś była sama. W młodym wieku społeczeństwo i nastawienie psychiczne pchnie do bycia z kimś, co podwyższa samoocenę, status. Pchnie też do seksu, bo się ma najwyższe libido, więc jeśli chce mieć seks to warunki stawia kobieta. Seks za (zobowiązania), brak seksu bo (fochy). Mężczyźni