Wpis z mikrobloga

Kumpel (informatyk programista) ma dziewczynę, typową księżniczkę, za wszystko za nią płaci, zabiera do restauracji, ona nic nie robi, tylko siedzi w domu, ogląda telewizję (jakieś debilne kanały typu TVN Style) i co 20 minut wychodzi z komóreczką na balkon na papierosa, i tak całymi dniami. Niedawno się pokłócili, powiedział jej że w końcu chciałby wrócić z pracy do domu i zjeść domowy obiad. Ta w końcu poczuła się chyba w obowiązku. I ten dziś wraca do domu a tam na talerzu:


#rozowepaski #bekazrozowychpaskow
  • 51
@YodaMonster: nadal zakładasz, ze winne jest tylko jedno.
Ja uważam, ze to nie jest problem jednotorowy.

I tak - tutaj nie jest wlasciwy tag "bekazrozowych", bo zachowanie tej laski nie jest śnieszne, a cwane.

Jeśli są inne, te bardziej rozgarnięte, szanujące, partnerskie to zajęte przez innych.


@nowywinternetach: Ale wiesz - zajęte się nie rodzą, prawda?
No niestety, jak się lata za księżniczkami, to nie ma potem co płakać, że te
@agaja: to akuray jest juz gdybanie, faceci tez czesto staraja sie w podobny sposob unikac pewnych czynnosci. Ale czy sa idiotami, czy sprytni nie nam osadzac, bo po prostu nie wiemy, no i nie mamy szerszego spojrzenia na sprawe.

Dla mnie tag pasuje jak najbardziej, zwyczajnie dlatego ze bylo to zabawne, a uwierz mi ze znam wiele lasek ktorym wydaje sie ze sa sprytne, a odwalaja jeszcze glupsze rzeczy niz rozowa
Ale wiesz - zajęte się nie rodzą, prawda?


@agaja: Bardzo szybko wybierają tych z największym potencjałem i atrakcyjnością, więc inni muszą dobierać się bardziej na swoim poziomie, albo czekać aż jedna z drugą będą chciały zmienić gałąź.

No niestety, jak się lata za księżniczkami, to nie ma potem co płakać


Lata się za księżniczkami, bo tych jest najwięcej i to one przyzwalają na to by się "dać poderwać". Inne nie dały,
@agaja: Cwane jak handlarz używanych aut który przekręca licznik. Ani razu nie użyłem stwierdzenia z którego by wynikało że gość jest bez winy ale z uwagi na fakt że dyskutujesz tutaj z kilkoma osobami na raz, nie będę się czepiał tej pomyłki. Ja tylko atakuje bronienie różowej i przerzucanie całej winy na niebieskiego. Bo jednak jest trochę beki z dorosłej dziewczyny której flagowym daniem są ziemniaki z mikrofali. Beka też że
@YodaMonster: ależ ja jej w żadnym wypadku nie bronie. W zyciu!
Dla mnie takie zachowanie jest nieetyczne i nie w porządku. Zresztą wyżej juz pisałam, jak dla mnie powinien wygladać związek.

Ja zauważyłam, że zazwyczaj mężczyźni tkwiacy w takich związkach raczej nie są do nich przymuszani i to nie jest tak, że biedaczek ma taką okropna babe.
Ma, bo jest z nia dobrowolnie,wiec nie taki biedaczek.
Nadal - to nie jest
@agaja: Jakby wszyscy byli idealnie wychowywani i mieli takie same cechy ktoś i tak by się zbuntował będąc innym czy inną niż wszystkie...

Tak jak ludzi inteligentnych jest mniej, tak samo mniej jest kobiet rozgarniętych, nie narcystycznych, nie uwikłanych w sztuczny, próżny świat powierzchowności gdzie są jeszcze przeświadczone że trzeba nad nimi skakać. Że od siebie nie muszą wiele wnosić, że ich jestestwo to już wiele, a facet musi być "męski"
@nowywinternetach: wszystko sprowadza sie do podejscia do zycia lub seksu.
Nie pierwsza to nasza dyskusja na te tematy i nie pierwszy raz stwierdzam, ze jakby zyjemy w zupelnie innych swiatach, a co za tym idzie - nie dojdziemy do porozumienia.

Jedni uwazaja, ze lepej byc z byle kim i skamlec o seks raz na miesiac, a inni za ten marny jeden seks godnosci nie sprzedaza. Kazdy sam wybera, co jest dla