Wpis z mikrobloga

Kupiłem to w końcu, gra się zajebiście...szkoda #!$%@? że błędów z bety nie naprawili. Hue City dobra mapka, tylko ze pełno niewidzialnych ścian () np. mamy wielkie przejście przez drzwi sklepu, a tu dupa coś nas blokuje i trzeba kucnąć..to samo w tych domkach przy punktach E i D. Samolot i ostrzał z niego, niby dzisiaj wyszedł update który naprawiał jego dźwięk, a tu dupa. Na dodatek dalej można zginąć będąc w tunelu/budynku gdy wali na nas artyleria/samolot.
i coś co bardzo #!$%@? czego nie było w becie, to to że teraz nie można walczyć za liniami wroga, wtf. W becie tylko mówiło "wróć do walki żołnierzu", a teraz nie możemy nawet strzelać, rozkładać pułapek nic. Kompletny bezsens.

Protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak możecie to zróbcie sobie tak jak na filmiku jest pokazane. Dzięki czemu w grze będzie wyższa rozdzielczość co bardzo, bardzo polepsza grafikę i wyłączcie FXAA, bo jest #!$%@? tylko obraz rozmazuje.

i5 2500k@4.6 970 8gb ramu, i mam stałe 60 klatek w rozdzielczości 2560x1440, od 1080p oczy mnie bolały w tej grze (>)

od 4;21.
#risingstorm2 #gry #risingstorm #redorchestra
sunsu-sun - Kupiłem to w końcu, gra się zajebiście...szkoda #!$%@? że błędów z bety n...
  • 3
@sunsu-sun:

W becie tylko mówiło "wróć do walki żołnierzu", a teraz nie możemy nawet strzelać, rozkładać pułapek nic. Kompletny bezsens.


Co? Czyli jak obrońcami się bronisz i wróg zajmie punkt przesuwając front to nawet nie masz swoich bohaterskich 30 sekund ostatniej obrony jak w RO2? xD
Dobrze, że chodzić pozwalają. XDDD
@JazzJackrabbit: Dobra już wiem, to samo było w becie ;p Jak atakujący zdobędą punkt i przesuną linie, i będzie nam krzyczeć że jesteśmy za liniami to możemy strzelać dalej. ALE jak zginiemy i będziemy chcieli znowu iść na tyły to wtedy nie pozwoli nam strzelać.
@sunsu-sun: Protip2: Zainstaluj sobie Reshade, tam jest jeszcze kilka graficznych trików które pozwolą lepiej widzieć. Np. sharpening, vibrance i kilka innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://sfx.thelazy.net/games/preset/7230/

Tutaj jakiś preset.

Natomiast ja nie wiem czy mam nerwy teraz grać, bo sytuacje taka jak w 8:20 zdarzają mi się zbyt często (ustaw speed 0.25 żeby lepiej widzieć):
Khaine - @sunsu-sun: Protip2: Zainstaluj sobie Reshade, tam jest jeszcze kilka grafic...