Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, krótki devdiary nad tym, co udało się uciukać z #polishytmod ( #polskiyoutube ) #heartsofiron #hoi4

Przerzuciłem wszystko z tamtej mapki (zbugowana i z innego moda tbh) na podstawkę, uznałem że z Modern Day nie ma się co męczyć. Zanim to nastąpiło, dodałem do gry Isamu, Nymfę, Rafonixa, Medusę, mireczka @mandziok (mam nadzieję, że się nie obrazisz), Łobodę, Ozka i @ProwokaacyjnyKebab. Większość jeszcze nie ma portretów, brakuje flag (bo w przypadku Mandzia, Łobody, Ozka co mam brać za flagę? Tło kanału?).

Całość timeline'u będzie się opierać na eventach przeprowadzających gracza przez I Wojnę YouTube'ową - główne eventy będą dostawać kraje bezpośrednio zaangażowane w aferę, a pozostałe nacje otrzymają evencik z wyborem wspierania którejś ze stron (potem będzie można przyłączyć się do wspartej frakcji). Oprócz tego zeventowany będzie konflikt Isamu - Nymfa czy np. restreamy Kebaba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do następnego devdiary, a będzie on szybciutko, bo nie mam co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

K.....a - Dobra mirki, krótki devdiary nad tym, co udało się uciukać z #polishytmod (...

źródło: comment_a6Vbg7YhJPrivUlYS24I4O5SlEXpFcU6.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@mattpoz: początkowo myślałem że dobry, ale jak ogarnąłem ile muszę dostosować to rzuciłem to w diabły i robię na podstawce, sorry
@xDawidMx: będzie boxdil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mandziok: dziękuję ʕʔ
@endrjuk: przypomnę, że jak na razie centrum akcji to I Wojna YouTube'owa czyli starcie Magicala i Wykopu i Rafonixem, Medusą i Isamu, więc muszą być obok siebie
  • Odpowiedz
@Kuracyja: BOXDIL najlepiej jakby miał co turę zmienną frakcję, rzucał jakieś niespelnialne kocopoly, lamal sojusze co chwila a potem się znowu przymilal itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: HoI4 to nie turówka, co do zmiennych frakcji to tak się też nie da, ale tak go zeventuję, że będzie mniej więcej wyglądać, że zmienia swoje stanowisko co chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz