Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Prowadzę jdg, sam pracuję na siebie nie rzadko po 12h dziennie i na delegacjach. Zrobiłem sobie pierwszy urlop od dwóch lat, na majówkę, całe 7 dni odpoczynku od fizycznej tyrki. I co moja lepsza połowka wymyśliła? Że skoro mam wolne to ułożę jej mamie panele w pokoju. Wykazałem asertywność i w tej chwili mam również wakacje od swojej kobiety oraz teściowej. Szykuje się długi wypad na ryby👍
  • 65
  • Odpowiedz
@credenss: Ja nie chcę grać greka bo jestem prawiczkiem prawie trzydziestoletnim, ale moim zdaniem to co zrobiła Twoja luba to chyba potężny redflag.
Jeśli nie potrafi uszanować tego, że tyrasz jak wół i chciałeś sobie zrobić wolne które jak najbardziej Ci się należy to sorry mirku, ale może trzeba szukać nowej baby bo pewnie będzie tylko gorzej. A może ona nie docenia Twojej ciężkiej pracy i według niej jesteś tylko od
  • Odpowiedz
@credenss: bardzo mądra różowa. Jak ktoś leży całymi dniami i nagle postanawia pewnego dnia zapieprzać jak wół, to o ile się w ogóle poważnie nie uszkodzi, to na pewno później będzie cierpiał. Czemu w drugą stronę miałoby być inaczej? Dba dziewczyna o Twój organizm, żeby z szoku nie wykitował. Dba o Ciebie, a Ty narzekasz, zamiast docenić.
  • Odpowiedz
@credenss: Klasyczna mentalnosc rozowych. Jak chuop tylko na chwile usiadzie, zeby odpoczac, to od razu sie pojawia z tekstem: "chodz pomozesz mi w tym" albo "pojedziemy gdzies tam i pomozesz w zakupach / transporcie". Zadnego szacunku do czasu innych ludzi.
  • Odpowiedz
@credenss: #!$%@?ła się, że będzie musiała 7 dni oglądać twoja mordę, jeszcze pewnie będziesz domagał się seksu na tym urlopie. Chyba zapomniałeś, że jesteś tylko bankomacikiem.
  • Odpowiedz