Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Prowadzę jdg, sam pracuję na siebie nie rzadko po 12h dziennie i na delegacjach. Zrobiłem sobie pierwszy urlop od dwóch lat, na majówkę, całe 7 dni odpoczynku od fizycznej tyrki. I co moja lepsza połowka wymyśliła? Że skoro mam wolne to ułożę jej mamie panele w pokoju. Wykazałem asertywność i w tej chwili mam również wakacje od swojej kobiety oraz teściowej. Szykuje się długi wypad na ryby👍
  • 64
  • Odpowiedz
@credenss: Jeśli ona nie pracuje, to nie rozumie tego i wydaje jej się, że cały czas klikasz w komputer i w ciula tniesz w pracy.
Do większości kobiet nie dociera, że facet potrzebuje trochę czasu dla swojego hobby.
  • Odpowiedz
@briskmann dlatego każdy szanujący swój czas chłop sra w kiblu po 30-40 minut. W nowoczesnym budownictwie gniazdo przy kiblu to podstawa


@czainek: Hemoroidy, rak jelita grubego. Dalej se srajcie po 40 minut z smartfonami.
  • Odpowiedz
@credenss: A ta druga polowka to wgl pracuje albo cos robi? Bo jesli nie to wydaje mi sie ze zrobila sobie z Ciebie bankomat i sposob na proste zycie. Daj znac jak to jest
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: wszystkie kobiety na calej planecie tak mialy, maja i beda miec.

To jest absolutnie niemozliwe dla kobiety, zeby ona byla spokojna, jak jej facet/syn/czasami nawet ojciec sobie spokojnie siedza i nic nie robia. Kilka minut i zawsze sie cos znajdzie do roboty, chocby "wynies smieci". Oczywiscie jak jest wiecej czasu na przygotowanie to zadanie jest bardziej skomplikowane - np panele w przykladzie powyzej.

Jak nie ma absolutnie juz nic do
  • Odpowiedz