Wpis z mikrobloga

  • 283
Dzięki za słowa zrozumienia i otuchy. Zmagam się z chorobą jaką jest nerwica natręctw od kilku lat. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego typu #!$%@?. Myślałam, że tutaj spotkam się ze zrozumieniem bo na wykopie jest mnóstwo osób, które myślą trochę inaczej niż większość ludzi a pewnie spora część też cierpi na podobne "przypadłości". W każdym razie jest mi przykro, ze jedyny odzew jaki dostałam to heheszki "hehe brak bolca i #!$%@?" i "O #!$%@? dostałem raka"
  • 109
  • Odpowiedz
@navyblue Nie wiem czy jakkolwiek Cię to pocieszy, ale spójrz na finał French Open, nerwica natręctw Rafy Nadala nie przeszkodziła mu zostać świetnym sportowcem i człowiekiem sukcesu. Trzymaj sie ciepło i nie załamuj się!
  • Odpowiedz
@navyblue: nie od dziś jesteś na wykopie, więc widzisz jakie tu jest szambo człowieczeństwa. Współczuję Ci, ale szczerze polecam odcięcie się od wykopu, bo bez dystansu do tego co tu się dzieje może być jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
@navyblue: no bo baba bez bolca... no i zbliżasz się do dwudziestki czwórki więc ostatni dzwonek. No i nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.a breivik? Zamknij mordę antypolaku.
Czego się spodziewasz po portalu ze śmiesznymi #!$%@??
chcesz się zamienić - ja tam wielkich natręctw nie mam, ale chętnie znów na chwilę pobyłbym człowiekiem. Nawet takim, który zawsze ma bolca na boku i jest gorszy od mężczyzny we
  • Odpowiedz