Wpis z mikrobloga

@_sn: Mirku, z tego co wiem, to tylko historia serwisowa z ASO daje pełną gwarancję wiarygodności informacji.

Czyli, tak, idź do ASO.

@wuju84: w salonie bez właściciela ci za wiele nie powiedzą.

#!$%@? prawda. Oczywiście, że powiedzą.

"-Dzień dobry, chciałem kupić samochód o numerze VIN: ###, proszę o informację czy jest ok."
@Mirkowy_Annon: #!$%@? to ty jak widać wiesz. Przed zakupem mojego opla byłem w ASO, dopiero jak przyjechałem z właścicielem pojazdu dostałem komplet informacji, bez tego powiedzą ci tyle co można rozkodować z vinu.
#!$%@? to ty jak widać wiesz. Przed zakupem mojego opla byłem w ASO, dopiero jak przyjechałem z właścicielem pojazdu dostałem komplet informacji, bez tego powiedzą ci tyle co można rozkodować z vinu.


@wuju84: I z niemiec kupowałeś tego OPLA i z niemcem do ASO poszedłeś?

Weź #!$%@?, usuń konto. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@Mirkowy_Annon: ale opanuj tą jape bo nie jesteś w swojej piaskownicy. pajacu teraz skup się i przeczytaj kto pisał o samochodzie z niemiec ja czy autor posta. przerosło cie prostaku? jak już się sam zaroałeś to wyp...aj w podskokach do nauki.
@Mirkowy_Annon: oj zabolało? komentarz zostanie usunięty, ale pięknie pokazałeś że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, dokonałeś tak epickiego samozaorania że pozostał ci tylko płacz.
@wuju84: @Mirkowy_Annon: Panowie, luz. Zadzwonię do ASO i zaraz się wszystkiego dowiem, miałem cichą nadzieję, że jest jakaś cudowna strona i @Mirkowy_Annon podrzucił historiapojazdu.gov.pl niestety dla aut z Niemiec takich cudów chyba nie ma.

zamykam temat. dzięki wszystkim za pomoc
@_sn: dobrą opcją jest zrobienie przeglądu przedzakupowego w ASO, płaciłem jakoś 350 pln ale mam potwierdzony przebieg i przetrzepany samochód na wszystkie strony.
@wuju84: i na tym się pewnie skończy. chciałem sprawdzić czy da się sprawdzić szybciej by nie tracić czasu gdyby okazało się, że bity albo kręcony był