Wpis z mikrobloga

@jarzynka: Ech, znowu mnie do tablicy wywołują, gorzej niż na analizie…

Kościół, zasadniczo, może mówić sobie, co chcę. Chodzi tylko o to, by nie próbował bezpośrednio wpłynąć na proces legislacyjny (np. grożąc ekskomuniką osobom głosującym przeciwko zakazowi aborcji).
Jak klecha coś powie o przyjmowaniu uchodźców to wszystkie lewaki mają naglę Chrystusa w sercu.


@jarzynka: Jako rzecznik szanowanego grona #neuropa chciałbym poinformować, że #neuropa jest cały czas za rozdziałem kościoła od państwa - nawet gdy księża wypowiadają się za przyjęciem uchodźców. Pragniemy tylko zwrócić uwagę, iż to obecna władza na każdym kroku kieruję się wiarą i religią. W związku z powyższym ukazujemy tylko hipokryzję obecnej władzy - oraz 90% ludzi
@spere: Ja nie jestem katolikiem jak już wspomniałem ale poglądy mam prawicowe. Jak ktoś chce zaprosić uchodźcę to powinien mieć prawo jeżeli pokryje koszty pobytu takiej osoby i weźmie odpowiedzialność za taką osobę. Nie mam nic przeciwko temu, żeby np jakaś lewicowa organizacja opłaciła jakiejś rodzinie pobyt w Polsce. Sprzeciwiam się zmuszaniu podatników do brania w tym udziału. Tak samo jak sprzeciwiam się finansowaniu kościoła z budżetu.
@jarzynka: Polska przyjęła 83 tys uchodźców czeczeńskich, nie płaciły za nich lewicowe organizacje. Ani nie mieszkali w prywatnych domach u chętnych.
Islamskich miało być 7 tysięcy

Tak samo jak sprzeciwiam się finansowaniu kościoła z budżetu.


@jarzynka: o fuj, wstrętny lewak fritinker