Wpis z mikrobloga

Mirki. Zamówiłem rodzicom kuchenkę, kurier wypakował ją ulicę obok i stwierdził, że "Już ją wyładował i nie będzie jej pakować i wozić dalej". Rodzicielka oczywiście powiedziała że nie odbiera towaru, dopóki nie zawiezie jej pod dobry adres. Kurier nie ma czasu i się zawija zostawiając kuchenkę na ulicy. Okazuje się że kurier podrobił podpis na protokole odbioru, zgłosiłem reklamację w sklepie, ale za bardzo ich to nie interesuje i proponują śmieszny rabat na następne zakupy.

Co robić ? Zgłaszać do Sądu przestępstwo i odwiedzić federacje konsumentów ?

#zakupy #kurier #prawo #problemypierwszegoswiata #problem #pytanie
  • 131
  • Odpowiedz
@brzuchaty_miesien: Niestety od MediaExpert dostałem wiadomość nie możemy ponosić odpowiedzialności za zachowania i sposoby dostarczania towarów przez kurierów
@Bodzion: Adres na protokole był dobry. Czemu zrobił tak a nie inaczej tego sie już nie dowiemy.

@Tabassco: Dzwoniłem do BOK MediaExpert zgłosiłem reklamacje, opisałem sytuacje i mówiłem żeby sobie odebrali sprzęt z ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º) Pani przyjeła zgłoszenie i tyle bo nawet na nie,
  • Odpowiedz
  • 0
@mk99: Tak swoją drogą czy odebranie tej paczki z innej ulicy i wmawianie kurierowi że nie dotarła to nie jest oszustwo? Oczywiście podrabianie podpisu i jego zachowanie to przestępstwo, ale zastanawiam się czy taka akcja może nie skończyć się źle dla odbierającego
  • Odpowiedz
@mk99: No ale na serio wystawił ją ulicę dalej? A nie było tak, że miał inny adres wpisany w zamówieniu? Bo wtedy zmienia to postać rzeczy. Tak czy siak musiała to byc niezła wredota :)

jeśli adres był ok a on wystawił tą kuchenkę jakiś kawał drogi dalej, to w ogóle nie ogarniam chłopa. DEBIL?
  • Odpowiedz