Wpis z mikrobloga

Uwaga, wielkie otwarcie :D

http://artystycznyblogasek.blogspot.com/

Na razie będzie wolno się rozgrzewało. Dużo wpisów z Mirko przerzucę z małą edycją.
Muszę się nauczyć tam pisać ładne wpisy, może popracuję nad layoutem (chociaż ma być odpustowy - dla beki)
Jak tylko będą świeżynki to będę tu informować, ale nie wrzucać, ponieważ Mirko nie pozwala na wsadzanie zdjęć i materiałów filmowych w tekście, co mocno mnie ograniczało i frustrowało.

Co tam zobaczycie? To samo co pod VFXnews, ale też i więcej. Wiem jednak, że wielu ludzi spod tagu nie lubiło mojego innego kontentu jak np malowanie akwarelami czy tym podobne cuda, więc obiecuję, że nauczę się tam tagować i będzie można łatwo robić selekcję tego co chce się czytać, a czego nie.

#vfxnews
#grafika3d #grafikakomputerowa #akwarela #grafika #digitalpainting #digitalpaintingw30dni
  • 10
@loczyn: co do talentu to połowicznie się nie mogę zgodzić. Unikałbym słowa talent, jednak coś takiego jak predyspozycje do wykonywania danego zawodu istnieją. Nie oznacza to że X będzie zawsze gorszy niż Y, jednak np w przypadku gdzie Y ma bardziej abstrakcyjne spojrzenie/mało analityczne myślenie na pewno będzie mu dużo łatwiej. Wiadomo że można wsadzić dużo pracy w polepszanie swoich umiejętności, jednak wielu osobą może przyjść to po prostu łatwiej.
Dobrą
@loczyn: Nie chce się czepiać cumplu ale:

VFX, czyli efekty specjalne do filmów zwane też postprodukcją (etap pomiędzy nagraniem filmu, a wypuszczeniem go do emisji, czyli cała obróbka

VFX to po prostu VFX :P A postprodukcja to proces montażu filmowego, udźwiękowienia, VFXów właśnie, korekcji koloru itp :P

Aczkowiek bede obserwowal :)
@Bolns_Sesz: No tak, zgadza sie. Moje wpisy bywaja niedokladne, bo praktycznie pisze je longiem z glowy bez sprawdzania i sa czasami takie niedopowiedzenia. Bede musial to juz ogarnac na blogu bo tu na mirko mi sie nie chcialo :)