Wpis z mikrobloga

Jako, że jadę na urlop do Gruzji i Armenii, pomyślałem, że może ktoś z Was chciałby pocztówkę z któregoś z tych krajów? :) jeżeli będzie jako takie zainteresowanie to możecie zaproponować tagi które dodać, żeby więcej osób miało szansę na wylosowanie.
Jeżeli zaplusują tylko dwie osoby to obie dostaną kartkę, każda z innego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopoczta
  • 34
  • Odpowiedz
@DawidKb: Dorzuć #rozdajo i się wszyscy rzucą :D Wrzuć później jakiś wpis podsumowujący wycieczkę (ile wydałeś, jakie ceny, co warto zwiedzić, gdzie spać, jakie jedzenie, jaki klimat itd.) i mnie wołaj, od dłuższego czasu marzy mi się wyjazd do Gruzji ()
  • Odpowiedz
  • 5
@piglet Ceny niskie, spać najlepiej w hostelach, jedzenie bardzo dobre. Szczególnie sery, placki chaczapuri i dania z mięsem mielonym np. pierogi Khinkali. Na zwiedzanie Tbillisi polecam jeden, góra dwa dni. W innych miejscach nie byłem, bo góry były priorytetem. Klimat gorący.
  • Odpowiedz
@piglet: To równie dobrze mogę zamykać listę do losowania :D Bo pewnie dużo wiecej osób nie zobaczy tego bez żadnego taga ;) Ale w sumie, kto będzie chętny to zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DawidKb: Wrzuciłeś wykopocztę (tag tyczy się nieco innych pocztowych akcji, oby Cię nie zlinczowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)), który jest obserwowany przez prawie 900 osób, więc ktoś pewnie jeszcze to zobaczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętaj - wołej mnie na zdjęcia!
  • Odpowiedz
@piglet: Tak, wiem, że to trochę inna akcja, ale jakoś przeżyję hejt na mirko za użycie złego tagu ;) Mimo wszystko wolałem go użyć zamiast #rozdajo. No chyba, że jest tag specjalnie do wysyłania sobie pocztówek.
Ktoś, coś?
  • Odpowiedz
@dusq1: A macie już bilety? :D Bo z tego co sprawdziłem, są 2-3 razy droższe niż kilka miesięcy temu, to może zaboleć kieszeń :P Bardziej się rozpiszę jak będę miał chwilę :)
  • Odpowiedz
jedzenie bardzo dobre


@rolin: i wszystko posypane świeżą kolendrą. Mniam.
Warto wspomnieć też o targowiskach, gdzie kupisz zajebiste przyprawy, dobrą herbatę i pyszny koniak w śmiesznych cenach.
Ciekawe jak OP zareaguje na auta bez zderzaków? :)
  • Odpowiedz
@dusq1: Ok, mam chwile, pytanie czego byś się chciał dowiedzieć, to spróbuję odpowiedzieć, a nie chcę robić streszczenia całego planu tutaj :P Na to przyjdzie czas po powrocie ;)

@klikus: Ale nie wypożyczamy tam auta :D Chyba, że masz na myśli moje tutejsze, to nie powinno być problemu, bo jadę samochodem do W-wy i zostawiamy na parkingu przy lotnisku, może będzie bezpieczne...
  • Odpowiedz