Wpis z mikrobloga

Jako, że jadę na urlop do Gruzji i Armenii, pomyślałem, że może ktoś z Was chciałby pocztówkę z któregoś z tych krajów? :) jeżeli będzie jako takie zainteresowanie to możecie zaproponować tagi które dodać, żeby więcej osób miało szansę na wylosowanie.
Jeżeli zaplusują tylko dwie osoby to obie dostaną kartkę, każda z innego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopoczta
  • 34
  • Odpowiedz
@klikus: Jeżeli mówisz o ruchu drogowym to podobno się uspokoiło po paru akcjach policyjnych ostatnio :D Dochodziła kwestia ubezpieczenia samochodu, tego, że jedziemy też do Armenii by to znacznie podnosiło jego koszty, więc odpuściliśmy. Atakujemy marszrutki i pociągi :) No i pewnie taxi dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marszrutki i pociągi :) No i pewnie taxi dojdzie


@DawidKb: taxi zwłaszcza są bez zderzaków :)
Pociągi polecam. Na podwózki uczulam, nie tyle w Gruzji co dalej.
  • Odpowiedz
Jako, że już udało mi się wszystko załatwić na mieście, postanowiłem zamknąć listę, żeby dać więcej czasu wygranym na odczytanie informacji i podanie adresu :)
Mam nadzieję, że wybaczycie tak szybkie zamknięcie, ale ani nie myślałem, że się dostanę w gorące, ani nie podałem zbyt precyzyjnej godziny losowania.

@lipson - gratulacje, pocztówka z Gruzji leci do Ciebie
@Zuiko - a Ty dostaniesz z Armenii :)

Czekam na wiadomości z adresami.

Zwycięzcom gratuluję,
DawidKb - Jako, że już udało mi się wszystko załatwić na mieście, postanowiłem zamkną...

źródło: comment_wT0ULHYb1b3HitlZ6LGRrqfrzLSjykqS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Walther00: byłem, czczą go jak u nas papieża, trochę nieswojo się tam czułem.

Jeżeli mówisz o ruchu drogowym to podobno się uspokoiło po paru akcjach policyjnych ostatnio :D


@DawidKb: zależy jak ostatnio, sierpień 2016 było tak jak się można spodziewać po Gruzinach xd
  • Odpowiedz