Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcemy z chłopakiem zamówić jakieś zabawki erotyczne. Myślałam o masażerze dla par i butt plugach na początek, chyba że ktoś z was jest w stanie polecić coś lepszego? Sugestie konkretnych sklepów i produktów mile widziane. Z góry dzięki #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Na bank są top listy takich produktów. Nie jestem koneserem, żeby modele znać.

Tylko na wibratorze nie warto oszczędzać, bo to świetna zabawka. No i można się też bawić w dp.

A to całe bdsm, kajdanki itd - nigdy mnie to nie rajcowało. Jak się ma fajne łózko, to styknie zwykły kawałek materiału ;p
@AnonimoweMirkoWyznania: zwykły sznurek wystarczy - odpowiednio gruby, żeby się nie wrzynał. Daje więcej możliwości niż kajdanki. Na necie jest mnóstwo poradników, jak wiązać.

Nie musisz też kupować w specjalistycznym sklepie szpicruty sygnowanej przez 50 twarzy Greya - wystarczy zwykły palcat ze sklepu jeździeckiego - a jaki praktyczny - możesz go zabrać również na przejażdżkę konną;)