Wpis z mikrobloga

tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 km. Odpowiedź telefoniczna Skoda Polska na złożoną reklamację "źle Pan wsiada" Jak mam wsiadać? Od strony pasażera? Oficjalne pismo jest w drodze, jak tylko przyjdzie to wrzucę.
Jak ktoś chce być zawołany jak przyjdzie pismo niech zapulsuje ten wpis
#samochody #gorzkiezale #skoda #afera
Pobierz
źródło: comment_rQwf5yJt0bCkw38pC4YwTnEvPVvnXOo6.jpg
  • 204
@KamDG: Masz dla porównania fotele w 10-letnim włoskim złomie najgorszego sortu (Alfa Romeo z przebiegiem 200k km). Nie widać dokładnie krawędzi boczku od strony kierowcy, ale niewiele się różni od reszty, mogę przy okazji zrobić zdjęcie.

Nie wiem, czy wiesz, ale dzisiaj prawdziwa skóra (taka jak ta) jest chyba tylko w Maserati i podobnej klasy samochodach - nawet w Passatach, BMW 5 i innych "supersamochodach" jest sztuczne gówno o grubości 0,0001
Pobierz
źródło: comment_qAUowrtijTB6d1uNavLonUmZbT5ggFPz.jpg
@KamDG: śmieje sie sam z wytłumaczenia skody, ale maja racje xD bardzo częsta przypadłość w autach ktore maja fotele udające kubełki tj. z bokami takimi wydatnymi dla lepszego trzymania bocznego. Jak wsiadasz do auta to ocierasz sie o ten boczek wlasnie. Bardzo Częstochowa dzieje sie tak w m. in. porsche i w BMW bo mając często takie fotele :) jedynym wyjściem aby sie tak nie działo to np. Wsiadając złapać za
@RzaoPaulo: To nie tylko o to chodzi - przyjrzyj się różnym nowszym furom choćby w ogłoszeniach i zobacz, jak wygląda samo siedzisko po paru latach użytkowania. Już po nim widać, jaka skóra jest cienka, dlatego siłą rzeczy przeciera się, rozciąga i odkształca bardziej w każdym miejscu.

A co do boczków, to masz niestety trochę racji, tyle że to jednak świadczy o jakości zastosowanych materiałów i coś takiego (jak dla mnie) w