Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Staramy się z żoną o dziecko od ponad roku. Badałem nasienie rok temu i było wszystko ok. Więc działanie skupiło się na żonie (nawet do inseminacji się zbliżaliśmy). Ponieważ mimo poprawnych wyników i reakcji na wszelkie leki dalej się nic nie udawało postanowiłem ponownie się zbadać i tu masakra.... Niby spermy więcej ale trzy razy gorsza.... Ja pierdziele i co teraz? Jakieś seks party? ♯nsfw #rodzicielstwo #zalesie #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@Asterling pomijając cała resztę z którą się zgadzam poczytaj trochę o in vitro. A zwłaszcza jaki jest procent skuteczności pierwszego zabiegu. Po jakim czasie dostaniesz pytanie o dalszy los pozostałych przygotowanych zarodków. Niestety to nie jest takie piękne jak wygląda.
@Asterling jeśli psychicznie i finansowo jesteś gotowy możesz próbować do skutku. Zarodkow przygotowuje się więcej i mrozi. Jednak nikt ich wiecznie za free w lodówce trzymał nie będzie. Pewnego dnia dostaniesz pytanie co dalej? Trzeba podjąć kolejna niełatwa decyzję.
@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie. Jest mnóstwo czynników wpływających na jakość spermy (m.in stres, alkohol, fajki, narkotyki) i wyniki mogą się różnić jeśli są robione na przestrzeni miesięcy. Zluzujcie, największym wrogiem przy chęci poczęcia dziecka jest zbytnia presja i stres. Wyjedźcie na wakacje/urlop i uprawiając seks skupcie się na sobie i swojej przyjemności, a nie tylko prokreacji, kalendarzykach, mierzeniu temperatury i śluzu. Powodzenia.