Wpis z mikrobloga

@morteusz: zdaje sobie sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem mało podatny na krytykę, dlatego wiedziałem na co sie pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) @dumlix: w 100% nie, ale skóra juz zeszła, a samo miejsce mocno sie podgoilo. Przy poprzednich dziarach potrafiła mi skóra zejść po 2-3x mimo namiętnej pielęgnacji. @blaiseblaise: bo mogę?@jeremy_bolm: ja póki co bez kolorowych, drugi rękaw chyba zrobię
@Max_Sop: Skóra zazwyczaj schodzi po 3/4 dniach - ale chodzi mi o to, że gdybyś teraz np poszedł na poprawkę tego, to byś się posrał z bólu, bo to miejsce po prostu dalej jest super wrażliwe. Ja miałem poprawkę chyba już miesiąc temu jak nie więcej, a dalej widzę ze nie mam 100% zagojone (,)
@dumlix: tu sie nie zgodze. Nie ma juz żadnej opuchlizny, miejsce nie jest juz w żaden sposób wrażliwy. Przy tatuażu na klatce chodziłem na kolejne całodniowe sesje po 2tyg i przeżyłem.
@MaKor: jest:) Łukasz z "Nie mow mamie" stosuje u mnie najczarniejsze pigmenty które są na rynku (do tego typu tatuaży). Juz przestał sie łudzić ze na mojej skórze da sie zrobić taki kolor jak u Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten typ tak ma i juz sie z tym pogodziłem ze tatuaże wygladaja u mnie jak na czarnuchach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Max_Sop współczuję. Paski w sumie wpadły tak z przypadku na reke, ale zakochałem się w tych blackworkach i będę wbijal kolejne i jeszcze jedną mandale w jeszcze wiekszym czarno czarnym chamstwie ( ͡ ͜ʖ ͡)

A dziara mega fajna, wykonanie konkretny szacun. Lato w pełni ale unikaj wody, szkoda by było to zepsuć ;)
@Max_Sop: Za tydzień robię swój pierwszy, całodzienna sesja się zapowiada :D
Projekt #!$%@? ale i tak się trochę cykam jak to będzie xd
Jak by się ktoś nudził w Krakowie to zapraszam odwiedzić :D