Wpis z mikrobloga

@Max_Sop: Nie wiem, kompletnie nie rozumiem tatuowania ciała. Większość mówi, że robi sobie tatuaże bo im się podobają, tylko po co zatem pokazywać je innym? Skoro tobie się podobają to po co aprobata innych ludzi? W gruncie rzeczy nie ma to znaczenia chyba? Więc skoro odpowiedź nie ma znaczenia to po co pytać?
@cooles: nie masz czegoś takiego, kiedy zrobisz coś w 100% dla siebie, jesteś z tego tak zadowolony ze chciałbyś sie tym podzielić z innymi? Każdy z nas szuka tu aprobaty w mniejszym lub większym stopniu. Zreszta sam widzisz ze tatuaże są tu średnio mile widziane. Mimo wszystko mnie to nie zniechęca bo zrobiłem ten tatuaż dla siebie a nie na pokaz- ale to nie wyklucza chyba tego ze chce sie nim
@Max_Sop: No mogłeś i sesje mieć, ale czy przejeżdzał znowu maszynką w tych samych miejscach? Ciekawość, wiem że u mnie w studiu rzadko kiedy decydujemy się na poprawianie tatuaży do momentu, kiedy patrząc z bliska na tatuaż, on się w ogóle nie świeci
@dumlix: tak. Robił kolejne elementy + dodawał biały kolor na miejsca juz wytatuowane (czyli dodanie efektu 3D). I gojenie i ból to sprawa bardzo subiektywna. Mam kolegę który gdzie sie nie dziara nie wytrzyma na sesji dłużej jak 2h bo to dla niego ból nie do wytrzymania. Ja chodzę na 7-9h i żyje.
nie masz czegoś takiego, kiedy zrobisz coś w 100% dla siebie, jesteś z tego tak zadowolony ze chciałbyś sie tym podzielić z innymi?


@Max_Sop: Nie mam. Co obcych ludzi obchodzi z czego jestem zadowolony? :)

Mimo wszystko mnie to nie zniechęca bo zrobiłem ten tatuaż dla siebie a nie na pokaz- ale to nie wyklucza chyba tego ze chce sie nim z wami podzielić?


Moim zdaniem wyklucza, ale może nie brnijmy
@cooles: co wiec kieruje Tobą ze siedzisz na mirko? Straszny z Ciebie hipokryta. #!$%@? kogo interesuje ze jakaś babka powiedziała Ci ze ma ochote na loda ( ͡° ͜ʖ ͡°) (przekładając analogie do tatuażu)