Wpis z mikrobloga

Cześć. Mimo, że mam #!$%@? ryj, wadę wymowy i inne #!$%@? rzeczy otworzyłem kanał na YT, na którym po prostu z pasji będę zamieszczał materiały o suplementach i żywieniu, od dwóch lat siedzę po nocach czytając badania, w przeszłości miałem doświadczenia na studiach z chemią, biochemią etc (instytut żywienia). Wiem, że nigdy nie będę "gwiazdką" a kanał nigdy nie będzie popularny, jednak chciałbym wiedzieć co byście zmieli w formie - za długo? za krótko? za bardzo skomplikowanie? za mało szczegółowo? Nie zamierzam się reklamować i wrzucać tu każdego filmu xD spokojnie. Co jakiś czas zerkam na laptopa, nie po to aby z niego czytać, bo raczej flow ze wszystkim potrafię poleciec, bo wiem o czym mówie, ale po prostu nie chce niczego pominąć z własnych notatek

https://www.youtube.com/watch?v=TZeER-2guK0

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #suplementy #zywienie #fit #dieta
  • 82
Ogólnie moją motywacją jest rzetelnie podawać dane, bo jak widzę niektóre filmy na YT to się łapię za głowę widząc jak się reklamuje X suplement/zioło/produkt spożywczy, przypisując mu właściwość nie potwierdzone w badaniach lub np dającą 1 % a w filmach wyolbrzymioną do głównego atutu. Zastanawiam się tylko na ile język naukowy stosować, bo mówiąc np tu alkoidach laktonach steroidowych czy mechanizmach komórkowych zbytnio nie odstraszą i nie zanudzę ludzi i być
@Need: Cześć. Tak.

@MiloCieWidziec: Zależne jest to od chemii mózg, jeżeli masz rozregulowane receptory dopaminowe to możesz mieć skłonności uzależnienia od wielu rzeczy, substancji. Warto abyś zrobił test bravermana http://blog.muscle-zone.pl/test-bravermana-po-co-go-wykonywac/

@turbojez: fakt, ale to jedno z niewielu miejsc w domu, gdzie nie muszę stosować dodatkowego oświetlenia, jednak lokalizację pozmieniam :D wygodniej nawet by mi było stojac lub na krześle. Inne filmy były w innych miejsach

@Tendonis: creepy

@
kwasie fofatydowym


@kingkris: chyba tu należało by raczej powiedzieć o samej fosfatydyloserynie, bo jej bym przypisywał najwięcej właściwości, choć oczywiście można tutaj całą grupę zaliczyć fosfolipidów jako godną omówienia