Wpis z mikrobloga

Cześć. Mimo, że mam #!$%@? ryj, wadę wymowy i inne #!$%@? rzeczy otworzyłem kanał na YT, na którym po prostu z pasji będę zamieszczał materiały o suplementach i żywieniu, od dwóch lat siedzę po nocach czytając badania, w przeszłości miałem doświadczenia na studiach z chemią, biochemią etc (instytut żywienia). Wiem, że nigdy nie będę "gwiazdką" a kanał nigdy nie będzie popularny, jednak chciałbym wiedzieć co byście zmieli w formie - za długo? za krótko? za bardzo skomplikowanie? za mało szczegółowo? Nie zamierzam się reklamować i wrzucać tu każdego filmu xD spokojnie. Co jakiś czas zerkam na laptopa, nie po to aby z niego czytać, bo raczej flow ze wszystkim potrafię poleciec, bo wiem o czym mówie, ale po prostu nie chce niczego pominąć z własnych notatek

https://www.youtube.com/watch?v=TZeER-2guK0

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #suplementy #zywienie #fit #dieta
  • 82
@Kasahara: fajna tematyka, jeśli się rozwijasz w tym kierunku to trzymam kciuki, żeby się rozwijał i kanał ;) tylko troszkę wyluzuj, bo to wygląda, jakbyś wszystko łącznie z "cześć" czytał z kartki :D

@Fingal: tak i daję to w opis filmu, nie wiem czy oddzielna strona ma sens, ale przemyśle, cośtam na fanpage skrobie @KaloryfeR: musiałbym od tego mieć oddzielną osobe, ponieważ czasowo bym nie dał rady, myslałem i prezentacjach w prezi, po prostu chce to robić długotrwale w tempie 100-125 filmów/rok i długi proces produkcyjny by to utrudnił
@Kasahara: Fajnie ze przekazujesz takie informacje, ale skoro masz tylko czytac opracowanie, to po co video? Wiem ze postprodukcja jest czasochlonna, jednak wplynelaby na lepsze przyswojenie i objasnienie tematu. Prostsze slowa? Jakies ilustracje? Wiecej dynamiki / mowy ciala? Wez nawet potnij film, byleby tego nie odczytywac.
Kamere mozesz przykleic na szybe jasnego okna i kadrowac np. w ten desen. Do tego kilka paneli wygluszajacych na sciane, bo slychac echo i
@pierzak: dziękuję, nie czytam nic podczas, po prostu mniej więcej mówię co sobie opracowałem, a te 1-2 zerknięcia po to aby czegoś nie przeoczyć. A rady super, bo właśnie tutaj nie mam pomysłu z post produkcją jak i samą obsługą kamery.