Wpis z mikrobloga

@mualina: yanosik jest zajebisty, zarówno jeśli chodzi o pokazywanie gdzie co stoi, ale też o omijanie korków - przy wybraniu trasy "najszybsza" zdarzyło mi się jechać jakimiś polami, ale rzeczywiście omija się korki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mualina: yanosika włączam w tle jak jadę w daleką trasę.. a tak to nie używam.. aby mapy google sobie zarzucam lub yanosika sporadycznie bo nie każdy adres na googlach jest. Ale tak ogólnie jak mam adresy gdzie mniej więcej wiem gdzie co jest, to nie używam nic.
@mualina: dla mnie yanosik obowiązkowo w każdą trasę bo przy takiej ilości aktywnych i zaangażowanych mireczków jest po prostu najlepszym antyradarem i tyle + nad nawigacją chyba ostatnio sporo popracowali bo duży progres a navi nie ma nawet 10% tej społecznoścni którą ma yanosik także nie ma szansy żeby ich dogonili
@mualina: @MichalQ20: Naviekspert można również używać bez subskrypcji: nadal ostrzega o zagrożeniach, nadal można zgłaszać - tylko jest pozbawiony podstawowej swojej funkcji - wyznaczania tras.