Wpis z mikrobloga

To nieprawda, że #niebieskiepaski dorośleją. Ja dzisiaj znalazłem w lesie kijek. To bardzo fajny kijek, bo wygląda jak miecz japoński katana. Ciachałem nim w locie gałęzie. Wziąłem go do domu. Większość dorosłych facetów też by chciało wziąć taki kijek do domu, ale wstydzą się przed innymi dorosłymi, więc by go nie wzięli i by byli smutni a dodatkowo aż strach pomyśleć co #rozowepaski pomyślą. A ja jestem odważny i się nie wstydzę więć go wziąłem. I teraz jakby jakiś facet mnie zobaczył, to by pomyślał "Kurczę, ale fajny kijek, ja takiego nie mogę mieć w domu".

Obiecany kijek dla @gonorrhoea
Pobierz
źródło: comment_xwUSmeSNsfNzYXiuHYWJ64zKH8FaLgxD.jpg
  • 88
@kingkris jak bylem ostatnio w Bieszadach to na początku szlaku na połoninę caryńską spotkałem patyk który toważyszył mi przez całą drogę, az do zejscia ze szlaku. Tam go zostawilem wetknietegi w widocznym miejscu, z nadzieją ze ktos zabierze go w droge powrotną, mysle o nim codziennie ()
@kingkris: o tym, że faceci nie dorośleją przekonałem się kilka lat temu, kiedy wybrałem się ze znajomymi na rejs. w porcie dołączyliśmy do imprezy 50-60 latków (ja lv. ~20 wtedy), którzy urwali się od żon na ryby. to co wygadywaliśmy i to jak kończyliśmy nad ranem nie wskazywało na to, że są od nas teoretycznie 30 lv bardziej doświadczeni