Wpis z mikrobloga

To nieprawda, że #niebieskiepaski dorośleją. Ja dzisiaj znalazłem w lesie kijek. To bardzo fajny kijek, bo wygląda jak miecz japoński katana. Ciachałem nim w locie gałęzie. Wziąłem go do domu. Większość dorosłych facetów też by chciało wziąć taki kijek do domu, ale wstydzą się przed innymi dorosłymi, więc by go nie wzięli i by byli smutni a dodatkowo aż strach pomyśleć co #rozowepaski pomyślą. A ja jestem odważny i się nie wstydzę więć go wziąłem. I teraz jakby jakiś facet mnie zobaczył, to by pomyślał "Kurczę, ale fajny kijek, ja takiego nie mogę mieć w domu".

Obiecany kijek dla @gonorrhoea
Pobierz kingkris - To nieprawda, że #niebieskiepaski dorośleją. Ja dzisiaj znalazłem w lesie ...
źródło: comment_xwUSmeSNsfNzYXiuHYWJ64zKH8FaLgxD.jpg
  • 88
kurde ale gnije z tego watku. :DD kijek to chyba taki uniwersalny przedmiot, ktory nieodzewnie kojarzy sie nam z dziecinstwem.. kto nie udawal, ze kijek to katana czy pistolet, nie pojedynkowal sie z przyjaciolmi z podworka. aaach. to byly czasy. teraz nie ma czasow... doroslosc ssie.

moja babcia zawsze szukala fajnego kijka na wedrowki, by sie podpierac czy cos odgonic, przesunac. a potem sru w swoja miejscowke i jak nikt nie zabral,
@kingkris: Ja kiedyś znalazłem kijek w kształcie tomahawka, ale gdy rzuciłem nim którymś razem w blade twarze w krzakach, to niestety okazało się, że za krzakami było szambo i zaginął na wieku. Szkoda, teraz nie będę mógł pochwalić się nim moim przyszłym synom ;(
Ale ogólnie, to myślę, że rarity tomahawka wygrywa z twoją kataną, więc prowadzę!
Cale dziecinstwo mialem swoj kijek.
Ojciec mi go sprezentowal bo zabawki psulem.
Razem z kijkiem dostalem kamienia ale zgubilem.

Sam kijek, aby go nie stracic trzymalem na dachu klatki schodowej. Na ten dach włazilem po rynnie. To byly czasy...
Moj mlodszy brat tez mial kijka.
Znaleziony w miedzyzdrojach na plazy. Na czubku mial flage, bo kijek byl w istocie kawalkiem rybackiej boi do oznaczania krańca sieci.

Uzywal tego kijka tylko latem na plazy, ale w rodzinnym samochodzie jezdzil najmnien 10 lat.
Samochod ktos ukradl, ale kijka nie wyrzucilismy