Wpis z mikrobloga

Kek, koleżanka dostała się na AGH w Krakowie i chciała się dodać do starszej rocznikowo grupki swojego kierunku, żeby popytać o przedmioty, sprawy administracyjne itd. W odpowiedzi od Wielki Pan Administrator rzucił jej tekstem, że

Spoza roku przyjmujemy tylko wartościowych ludzi, którzy coś wniosą na grupę, np. członków samorządu

GRUPY ROCZNIKOWE SIRIUS BIZNS, GŁUPIA BULWO! XDDDDD
Czemu AGH to aż taka wylęgarnia #!$%@?? To prawie jak z tą pastą o konkurencji na rynku pracy xD
#agh #studbaza #bekazpodludzi
  • 17
@madegg AGH here, u mnie jest tak, ze to starsi sa dodani do naszej grupy i w każdej chwili gotowi są do udzielenia odpowiedzi czy nawet sami wychodza z inicjatywa i mowia nam na co zwrocic uwage. To, ze nie chcieli jej przyjac jest raczej spowodowane tym, ze wprowadzilaby niepotrzebny zamet w ich grupie, podczas gdy moga odpowiedziec wszystkim na grupie nizszego rocznika. Wydaje mi sie, ze to powszechna praktyka.
@madegg: większy rak jest na pwr, gdzie jak ktoś nie lubiany i dodatkowo nie liże adminowi pupki jest wywalany z grupy swojego rocznika xd
@madegg: sam studiuje na agh i nie ma żadnego problemu aby być na grupie rok wyżej czy niżej. Często trzeba napisać do admina i się upomnieć o dodanie, bo niestety dużo botów się tez chce dodać do grup
@kayleigh1507: Z drugiej strony klasa maturalna to dla wielu ludzi taki #!$%@? okres, dużo stresu, z kim nie gadasz to tylko #!$%@? o maturze, albo ile to się nie uczy, więc jak ktoś już się dostanie gdzie chce - to nic dziwnego, że się cieszy. Ja sama po złożeniu wpisu ustawiłam sobie na Facebooku uczelnię i kierunek, na znak zakończenia tamtego etapu w życiu i zamknięcia pewnego rozdziału. Edukacja w Polsce