Wpis z mikrobloga

Według mnie BCH to jest taka dupokrytka dla Jihana i reszty chińskiej mafii. Zabezpieczyli się, przed nie wprowadzeniem Segwit2x. Dla nich sytuacja win-win, bo jak zwieksozny blok nie wejdzie do głównego łańcucha to zaczną wspierać już po całości BCH, teraz według mnie tylko podtrzymują go przy życiu, żeby nie umarł do tego czasu. Jeśli segwit 2x wejdzie wraz ze zwiększeniem bloku to zrobią exit scam pompę na bch i zaczną wspierać btc.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 9
@m00n: tamten łańcuch może służyć do wykorzystania starego sprzętu, starych Asiców, które poszłyby na złom gdyby nie bch. Jak by nie patrzeć to stoją za tym dużo poważniejsi ludzie niż te nieodpowiedziałne autystyczne dzieciaki z ethf. Jak nienawidzę tych od dużych bloków tak ufam im dużo bardziej niż vitalikom jeżeli chodzi o kasę i stabilność projektu.
@m00n: nie chodzi mi o to. Chodzi mi o sieć bch, jest ona teraz bardzo wolna a pracuje na mniejszej trudności 17% BTC. Aby ta sieć przetrwała i była szybsza trudność musi jeszcze spaść i pewnie spadnie więc wtedy nawet na starym sprzęcie mogliby kopać. To tylko taka moja głupia spekulacja. Nie wiem czy ma to sens tak tylko zastanawiam się.
@m00n: ja bym poczekał jak zareaguje rynek, czy BCC zacznie się przyjmować jako środek płatniczy; dostawienie do płatności BTC możliwości płacenia BCC jest dziecinnie łatwa; jak adopcja będzie duża do może w ogóle odpuści hard for do 2MB; a tutaj chyba pierwszy przykład adopcji BCC:
https://www.livingroomofsatoshi.com/

@pawlo74: trudność już spadła, korekta była zaszyta w forku; teraz średnio blok BCC wykopują co 20 minut; kolejna korekta za niecałe dwa tygodnie
@muzzy74: wiem, że spadła co nie powiedziane, że będzie dalej spadać. Ta sieć jest zdana na łaskę i niełaskę kopiących BTC. Może być bardzo łatwo atakowana w taki sposób, że nie dopuszczą do spadku trudności. Wystrarczy, że od czasu do czasu przekierują trochę mocy i pomogą w wykopaniu tych 6 bloków w ciągu 12 godzin wtedy trudność nigdy nie spadnie a ta sieć już zawsze będzie wolna jak ślimak.
to bch juz nie jest gownocoinem i najlepiej niech zdycha?


@Nescus: kto zmienia zdanie? To jest i będzie gówno ale to nie znaczy, że nie można na głupcach, którzy
wierzą, że nie jest gównem zarobić. Spekulacja nie ma często nic wspólnego z rzeczywistością popatrz na alty.