Wpis z mikrobloga

Po tygodniu używania #iphone 7 mogę powiedzieć, że android (włącznie z topowymi urządzeniami) jest upośledzony xDD Nie wiem jak mogłem się tak męczyć przez tyle lat ze ścinkami, lagami w aplikacjach itd. Jak ktoś się waha tak jak ja przykładowo między samsungiem s8 i iphone 7 to nawet się nie zastawiajcie i bierzcie japko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #bojowkaios
  • 112
  • Odpowiedz
@fishery: Zgadzam się w pełni ale jutro przechodzę z windy na iPhone bo niestety moja lumia 928 nie ma aktualizacji do w10 a nowego nie biorę bo nie wiadomo co będzie z windowsphonsmi. Chyba niestety system na wymarciu a ponad 4 lata bez żadnych problemów...
  • Odpowiedz
  • 0
Nie jestem jakimś wrogiem, czy zwolennikiem iphonow, ale również problemy z Androidem u mnie nie występują. :D
  • Odpowiedz
@nietopies Fajnie jest dopóki nie okazuje się, że ręcznie trzeba wprowadzać konfigurację MMS w Plusie bo po każdej aktualizacji iOSa wszystko się czyści i nie da się MMSów słać. To jest dopiero upośledzenie.
  • Odpowiedz
@nietopies: miałam andka za 1,1k kupionego w zeszłym roku, po roku działania nie da się na nim nic zrobić, mimo, że w tle odpalony jedynie mail, zero messegera i fb. Przerzuciłam się miesiąc temu na pięcioletniego iphona 5, nawet nie 5s, różnica ogromna, zdecydowanie lepiej działa, płynniej chodzi i mogę mieć odpalone w tle aplikacje, a on dalej nie muli :O
  • Odpowiedz
@MichaelT128: używam od lat (moim pierwszym był 2g, a dotarłam do 7), a Safari nigdy mi się nie zamknęło. Używałam różnych systemów i zawsze wracałam do iOS, nawet jeśli musiałam używać starszego telefonu. Największym niewypałem był Windowsphone, nawet nie zliczę ile razy mi się restartował podczas wykonywania jakiejś czynności ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak miałam wybór wp albo żaden to wolałam trochę się przemęczyć i w ogóle
  • Odpowiedz
@Xenoth: powinni coś zrobić żeby chociaż na wystawie sklepowej nie ciął bo jak pobawiłem się w xkomie i od ściągnięcia belki powiadomień musiałem czekać 2 sekundy aż się pojawi i to z lagami to prychnąłem pod nosem i pogłaskałem mojego staromodnego ip7 w kieszeni xDDD
  • Odpowiedz