Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
@MarKow Ja akurat swoją paczkę otrzymałem, ale prywatna wiadomość jest śmieszna. Najpierw spróbujemy wam to jakoś wynagrodzić, potem że jednak nie, bo 60 dni itp.

Ja rozumiem, że poczta mogła polecieć w prącie, ale nie rzuca się słów na wiatr
Jun 23, 2017 05:31:22 AM Order number: W1706230531220784 Shipping method: Europe Registered
Tracking Number: RT002232492AT

Status paczki widać jedynie na https://track.aftership.com/4px/RT002232492AT?
i jest , że od 7 lipca Wiedeń.
Napisałem wielokrotnie do supportu GB, cały czas kazali czekać. Dzisiaj odpisali , że mogą zwrócić jedynie 110 USD (przy czym cena za telefon była ponad dwukrotnie wyższa). Nie mówię już o stracie czasu. Ponadto przesyłka była ubezpieczona. W dniu wpłaty za telefon dolar
@karol-zakrzewski: Dzisiaj napisałem ponownie, zwróciłem uwagę, że zapłaciłem ubezpieczenie. Mimo wszystko i tak jestem w plecy niedość że na czasie oczekiwania (w tym czasie były już super promocje na ten tel MI5) to jeszcze na kursie USD i przewalutowaniu prze bank :(
@magawek: 7 sierpnia, to dopiero co kupiłeś, jeszcze towaru nie nadali na kuriera, tu są problemy osób które od 30-60 dni nie mają zmiany na trackingu, czyli albo paczki nie zostały wysłane, albo zginęły w czasie przesłania do UK/Austrii
@makmati: Ja kupiłem 10 czerwca, telefon miał być prezentem dla żony na urodziny, urodziny przeszły, żona dostała telefon który dostałem w firmie na wymianę, ale co chwilę ze mnie żartuje, kiedy ten jej telefon urodzinowy od chińczyka przyjdzie ;)
@magawek: A to w takim razie zupełnie inna sytuacja. Czy dojdzie trudno powiedzieć. Jak z trackingiem po tygodniu się nic nie wydarzyło, to prawdopodobnie już nie dojdzie.